Mama zareagowała w skandaliczny sposób, kiedy zobaczyła zakrwawione spodnie swojej córki zaraz po powrocie ze szkoły. Zrozpaczona dziewczyna postanowiła podzielić się swoim szokującym wyznaniem na jednym z forów internetowych. Na reakcje ze strony Internautów nie trzeba było długo czekać.

Menstruacja w dalszym ciągu jest tematem tabu. Okres kobietom kojarzy się przede wszystkim ze złym samopoczuciem, bólem brzucha i głowy, a także nieustannymi problemami z cerą. Oprócz masy środków przeciwbólowych i czekolady w trakcie tych dni zbawienne okazuje się również wsparcie i wyrozumiałość najbliższych osób. 

Mama zachowała się w skandaliczny sposób

Dziewczyna swoją wstrząsającą historią postanowiła podzielić się na forum znanego serwisu internetowego kafeteria.pl. Słowa, które padły w zamieszczonym przez nią wpisie wywołały ogromne oburzenie wśród pozostałych użytkowniczek. Płeć piękna chętnie dzieliła się swoimi przeżyciami i wypadkami związanymi z menstruacją, a komentarze ciągnęły się w nieskończoność.

Mama
unsplash.com @thoughtcatalog

Dziewczyna swoim wyznaniem podzieliła się w sieci. 

– Wiecie ,że kiedyś poszłam do szkoły i zapomniałam podpasek, a miałam wtedy obfity okres. I klapa całe spodnie miałam we krwi po prostu straszne- rozpoczęła swoje wyznanie anonimowa dziewczyna. 

Chcąc zapobiec jeszcze większej katastrofie, pomocy zaczęła szukać wśród damskiej części grona pedagogicznego. Los chciał, że żadna z nauczycielek nie miała przy sobie podpasek. Możecie wyobrazić sobie coś podobnego? To nie miało prawa zakończyć się happy endem.

Internauci byli oburzeni

W związku z tym, że tego dnia dosłownie nikt nie miał przy sobie artykułów mogących pomóc jej utrzymać właściwą higienę, w głowie dziewczyny narodził się plan awaryjny.

-Nikt nie miał podpasek, więc kupiłam chusteczki higieniczne- wspomina młoda kobieta.

Niestety na dłuższą metę rozwiązanie to nie zdało egzaminu. Kiedy wróciła do domu, reakcja jej matki wprawiła ją w osłupienie.

– W domu wszystko powiedziałam mamie, a ona powiedziała, że to dla mnie nauczka !! Od tego czasu nosze całe opakowanie podpasek – wspomina rozżalona dziewczyna.

Internautki były oburzone zachowaniem matki. Niemalże natychmiast posypała się lawina komentarzy.

-A gdzie jakieś wsparcie?! Wstyd, co za wyrodna matka- napisała jedna z kobiet.

-Współczuję. Jak można zrobić komuś awanturę przez to, że ma okres?!- dodała kolejna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mama
unsplash.com @kobuagency

Internautki były oburzone. 

Mama
unsplash.com @mrrrk_smith

Mama podcięła skrzydła młodej dziewczynie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że co roku robi „awantury” w sklepie. Zawsze z tego samego powodu
  3. 78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę
  4. Makijaż potrafi zmienić nie do poznania. YouTuberka pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

 

 

Poprzedni artykułMężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
Następny artykułMąż utrudniał Poli Raksie karierę aktorską. Był o nią chorobliwie zazdrosny i wdawał się w liczne romanse
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.