Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama pięknej modelki dokonała tragicznego odkrycia. Jest w rozpaczy
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 21.11.2019 12:11

Mama pięknej modelki dokonała tragicznego odkrycia. Jest w rozpaczy

para
instagram.com/sweetbabyjamie/

Mama pięknej modelki fitness odkryła coś tragicznego po tym, jak jej córka nie odbierała przez dłuższy czas telefonu. Niestety, dla 23-letniej modelki było już za późno, gdy jej matka przyjechała na miejsce. Tragedia rodziny wstrząsnęła mediami na całym świecie.

Każda mama ma pewną niezawodną intuicję. Matka 23-letniej modelki fitness Alondry Getsemani Villaseñor również ją miała i to ona zaprowadziła ją do tragicznego odkrycia. Kobieta wciąż jest w rozpaczy po tym, co się stało z jej córką.

Mama dokonała tragicznego odkrycia

Mama modelki fitness próbowała się dodzwonić do córki. Po tym, jak przez dłuższy czas nie odbierała, postanowiła sama do niej pojechać. Alondra Getsemani Villaseñor mieszkała w Tijuanie. Kiedy jej mama przyjechała do jej domu, modelka nie żyła już od 24 godzin.

Modelka miała liczne rany kłute oraz została postrzelona w głowę. Miejscowa policja znalazła na miejscu dwie torby konopii i pocisk kalibru 9 mm. Świadkowie powiedzieli, że widzieli prawdopodobnego zabójcę, uciekającego z domu Alondry Getsemani Villaseñora czerwonym samochodem.

mama

Zamordowana modelka fitness

Villaseñor pracowała jako instruktorka na lokalnej siłowni. Mieszkała w Tijuanie, mieście na granicy Meksyku ze Stanami Zjednoczonymi. Jak donosi The Guardian, w Tijuanie w 2018 roku doszło aż do 2518 morderstw. Miasto zmaga się z dużą przestępczością i wysoką skalą przemocy.

Wciąż nie dokonano aresztowań w sprawie morderstwa Alondry Getsemani Villaseñor, a śledczy nie ujawnili jeszcze możliwego motywu morderstwa. Pogrążona w żałobie rodzina liczy na to, że sprawca szybko zostanie odnaleziony i ukarany.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama

Alondra Getsemani Villaseñor została zamordowana.

mama

To mama modelki odkryła jej ciało.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił żonie sukienkę za 37 tys. zł. Prawda o zakupie przerosła jego najśmielsze oczekiwania
  2. Kalina Jędrusik była nazywana polską Marilyn Monroe. Mało kto wie o tragedii, jaka ją spotkała
  3. Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret twórców „M jak Miłość”. Po latach wszystko wyszło na jaw
  4. Katarzyna Dowbor przeżywa ciężkie chwile. Smutek zawitał do jej domu
  5. Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  7. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa „Sekta diabelska” Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy.