Mama Natalii Kukulskiej zmarła niemal 40 lat temu, tuż po czwartych urodzinach córki. Gwiazda wspomnieniami wróciła do ostatnich świąt spędzonych w jej towarzystwie. Jest przekonana, że Anna Jantar jest dla niej aniołem, który stale się nią opiekuje. Słowa piosenkarki poruszają do łez.

Natalia Kukulska była małą dziewczynką, kiedy jej mama zginęła w katastrofie lotniczej. Rozmawiała z nią tuż przed startem maszyny, która tragicznie zakończyła swój lot. Pamięć o Annie Jantar wciąż jest żywa nie tylko ze względu na jej piosenki. Znana córka od czasu do czasu przypomina o niej fanom swoimi wyznaniami.

Kiedy zginęła Anna Jantar?

Anna Jantar zmarła 14 marca 1990 roku. Samolot, którym wracała z USA, rozbił się w pobliżu warszawskiego Okęcia, wskutek czego zginęło 87 osób. 

Śmierć Anny Jantar była wielkim ciosem także dla jej męża. To on stanął wtedy przed wyzwaniem, jakim było wychowanie Natalii. Niestety, Jarosław Kukulski zmarł w 2010 roku. Córka była z nim bardzo związana, do dziś na Instagramie publikuje wspólne zdjęcia.

Natalia Kukulska pamięta, jaką kolędę śpiewała mama 

Natalia do dziś doskonale pamięta, jak wyglądały ostatnie święta z mamą. Mimo że była wtedy małą dziewczynką, przy jednej z kolęd wspomnienia wracają ze zdwojoną siłą. Ostatnie dni grudnia to szczególny czas dla wszystkich rodzin. Natalia Kukulska nie może spędzić świąt z mamą, ale wciąż czuje jej obecność. 

– Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje – wyznała w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo.

Piosenkarka dobrze pamięta nawet to, jak wyglądała choinka. Dziś stara się, aby jej trzy pociechy również miały tak piękne wspomnienia. Zdaje sobie sprawę, że wspólnie spędzony czas jest bezcenny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

MAMA
instagram.com/natalia.kukulska

Anna Jantar zginęła w 1980 roku.

MAMA
instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska wciąż pamięta ostatnie święta spędzone z mamą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. „Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji”
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułNarzeczony poprosił ją o jedną rzecz. Zgodziła się, ale żałuje do dzisiaj
Następny artykułJak wyglądać blado? Kilka kroków do porcelanowej cery
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.