Mama wracająca z chorym synkiem pociągiem dostała tajemniczą kartkę od jednego z pasażerów. Kiedy nieco bliżej przyjrzała się podarunkowi, wpadła w osłupienie. Nieznajomy mężczyzna pozostawił na jej kolanach… list. Treść wiadomości sprawiła, że natychmiast sięgnęła po telefon.

Niekiedy zupełnie obcy nam ludzie są w stanie odmienić nasze życie o 180 stopni. Zwykle wystarczy niepozorny gest, słowo rzucone mimochodem, czy list, którego treści nie zapominamy prawdopodobnie do końca życia. Ostatniego wariantu na własnej skórze doświadczyła pewna matka. Słowa, które napisał nieznajomy, sprawiły, że do jej oczu napłynęły łzy.

Mama dostała tajemniczy list

Kobieta szokującą historią, której doświadczyła, postanowiła podzielić się w sieci. 23-letnia Samantha Welch mieszkająca na co dzień w Wielkiej Brytanii i jej 3-letni syn Rylan podróżowali zatłoczonym pociągiem z Birmingham do Plymouth. Mama robiła, co mogła, aby umilić czas swojej pociesze, ponieważ czekała ich długa, 6-godzinna podróż.

– Mój 3-latek także uczestniczył w rozmowie. Pytał ludzi o różne rzeczy, chciał się dowiedzieć, jak im mija podróż, czy dobrze się czują. Byłam dumna z tej małej gaduły – napisała kobieta.

W trakcie podróży nauczyła go kasłania z zasłoniętą dłonią, mówienia przepraszam oraz dziękuję. Pozostali pasażerowie nie potrafili ukryć zachwytu nad inteligencją i wychowaniem chłopca.

Treść wzruszyła ją do łez

Niespodziewanie mężczyzna ubrany w ciemne okulary i kapelusz energicznie porwał się do wyjścia. Przedtem położył jednak na kolanach matki tajemniczą karteczkę.

– Proszę wziąć sobie coś do picia na mój rachunek. Jest Pani dobrym przykładem dla swojej pociechy. Uczy Pani syna dobrych manier. Mam córkę w Pani wieku i ktoś zrobił kiedyś dla niej to samo, co Pani robi dziś. Mam nadzieję, że Pani dzieci będą tak samo dobre, jak Pani – napisał nieznajomy.

Kobieta była wzruszona tymi pięknymi słowami. Postanowiła odnaleźć nadawcę wiadomości. Biorąc pod uwagę fakt, że siła internetu jest ogromna, było to prostsze niż mogłaby się spodziewać. Okazało się, że jest nim 50-letni Ken Saunders, który po ciężkim dniu wracał do domu. Samantha swoimi poczynaniami poprawiła mu humor, za co postanowił się odwdzięczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mama
facebook.com

Mama dostała tajemniczy list. 

Mama
facebook.com

Tajemniczy list poruszył ją do łez.

Mama
facebook.com

Nadawcą był 50-letni mężczyzna.

ZOBACZ TEŻ:

 

Poprzedni artykułCiekawski pies niebezpiecznie zbliżył się do stada przestraszonych kociąt. Wtedy do akcji wkroczyła chihuahua
Następny artykułJaką fryzurę dobrać do długiej sukienki? Postaw na klasykę i elegancję
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.