Mama sprzedała 15-letnią Demi Moore obcemu mężczyźnie, za 500 dolarów. Po latach aktorka opowiedziała o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. To był gwałt — wyznała gwiazda w programie Good Morning America.

Demi Moore nigdy nie ukrywała, że jej mama nie była idealna. Tym razem jednak zdobyła się na bolesne wyznanie, które zszokowało jej fanów. Szczegóły z życia aktorki są przerażające.

Demi Moore: gwałt za zgodą matki?

Demi Moore właśnie wydała swoją autobiografię Inside out, w której opowiedziała o swoim dzieciństwie, relacjach z matką i dramacie, którzy przeżywała we własnym domu. Na temat wstrząsających szczegółów zwierzyła się w programie Good Morning America. Gwiazda wyznała, że gdy miała 15-lat, została zgwałcona. W domu czekał na nią obcy mężczyzna i to on jej powiedział, że matka sprzedała ją za 500 dolarów.

– Nie sądzę, że była to prosta transakcja, ale dała mu łatwy dostęp do mnie i naraziła mnie na niebezpieczeństwo — mówiła aktorkaGood Morning America.

mama
fot. screen YouTube ABC News

Demi opowiedziała też o tym, że kobieta woziła ją po całym kraju i zabierała do barów, aby przyciągnąć uwagę mężczyzn. Zarówno matka gwiazdy, jak i jej ojczym byli uzależnieni od alkoholu. Córka wielokrotnie ratowała mamę, która podejmowała się prób samobójczych. Aktorka opowiedziała, że to, co spotkało ją w dzieciństwie, wpłynęło na całe jej życie i późniejsze problemy.

Kim była mama Demi Moore?

Mama Demi Moore była osobą silnie uzależnioną. Virginia King nie miała stałej pracy, wychowywała córkę w Nowym Meksyku ze swoim partnerem. Gdy Demi miała 13-lat, przypadkiem dowiedziała się, że mężczyzna nie jest jej biologicznym ojcem. Mama gwiazdy miała mnóstwo problemów i wielokrotnie próbowała odebrać sobie życie. Aktorka wyznała, że jako dziecko wyjmowała matce pigułki z ust. Po gwałcie, Demi wiedziała, że powinna opuścić dom i zawalczyć o siebie. Gdy miała 16 lat, wyprowadziła się i zaczęła żyć na własny rachunek.

mama
instagram.com/demimooreofficial

Próbowała sił w modelingu, aby ostatecznie zostać aktorką. Rok później poznała Freddy’ego Moore’a, za którego później wyszła. Rozstali się po pięciu latach, a gwiazda zachowała nazwisko byłego męża. Jej drugim mężem był Bruce Willis, z którym ma trzy córki. Do rozwodu doszło po trzynastu latach, a Demi bardzo źle zniosła rozstanie. Wpadła w sidła kilku nałogów i długo dochodziła do siebie. Szczęścia nie przyniósł jej też związek z Ashtonem Kutcherem. Para rozstała się po 6 latach z powodu zdrady aktora

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  2. Córka serialowego wójta z „Rancza” to dziś prawdziwa seksbomba. Nie przypomina niewinnej dziewczynki
  3. Katarzyna Warnke wyznaje: „Pierwszym miejscem, które odwiedza kobieta po porodzie jest fryzjer”
  4. Nowa gwiazda Polsatu pokazała nagie zdjęcia. Tak odważnych fotek nie ma żadna inna
  5. Burza po „Mam Talent”. Na scenę wyszła praktycznie goła 20-latka, widzowie oburzeni niestosownymi komentarzami jurorów
  6. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program „Nasz nowy dom”

Źródło: pudele.pl, wprost.pl

 

Poprzedni artykułPies uratował noworodka. Stał się prawdziwym bohaterem
Następny artykułPara odnawiała dom. Gdy remontowali łazienkę, pod płytkami odkryli ręcznie napisaną wiadomość
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.