Mama Julki niedawno przeprowadziła się do małej miejscowości wraz z córką i mężem. Wspólnie postanowili, zamiast oddawać się pracy, przeznaczyć więcej czasu i energii na życie rodzinne. Kobieta z całego serca starała się, żeby ta zmiana była dla pociechy jak najlepsza. Nie spodziewała się, że to w szkole stanie się coś, co sprawi, że dziewczynka po raz pierwszy od przeprowadzki wróci do domu z płaczem.

— Wszystko, co robimy, robimy dla naszego dziecka — napisała Karolina. — Postanowiliśmy, że zmienimy nasze życia tak, by być dla niej, jak najlepszymi rodzicami. Posłaliśmy ją na religię, bo chciała chodzić na lekcje z nowymi koleżankami, a nie siedzieć w tym czasie w świetlicy. Nie spodziewałam się, że stanie się coś takiego — wyznaje oburzona mama. 

Mama zareagowała natychmiastowo

W połowie października Julcia wróciła ze szkoły zapłakana. Odebrał ją jej tata, ale dziewczynka nie chciała powiedzieć mu, co się stało. Mężczyzna miał nadzieję, że to tylko jakieś nieporozumienie wśród dzieci, ale i tak był bardzo zmartwiony. 

mama
pexels.com

Dziewczynka była załamana.

— Rafał przyszedł do domu z zapłakaną Julcią, wyglądając na tak przestraszonego, że mi już w głowie zaczęły tworzyć się najczarniejsze scenariusze. Mała nie chciała coś powiedzieć, tylko wyciągnęła jakąś kartkę z zeszytu i dała mi ją do przeczytania. List od zakonnicy, prowadziła w zastępstwie lekcję religii.

  1. Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
  2. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  3. GIS w trybie pilnym wycofuje popularny produkt. Każdy może mieć go w lodówce, ma groźną bakterię

Skandaliczna treść listu

Kiedy Karolina przeczytała, co uważa zakonnica, zagotowało się w niej. Kobieta nie tylko dała jej córce ten list, nakrzyczała też na nią tak, że dziecko było przekonane, że zrobiło coś strasznego. Okazało się, że wielkim przewinieniem jej córki była… nieznajomość modlitwy.

mama
pexels.com

Co za okropny list!

— Dziecko jest nieposłuszne, po zwróceniu uwagi odpowiada niegrzecznie. Nie zna modlitwy, nie umie się przeżegnać. Zupełny brak katolickiego wychowania. Skandaliczne! — napisała zakonnica. Po przeczytaniu tych słów Karolina natychmiast poszła rozmówić się z dyrekcją. Pracująca w ich szkole katechetka jest sympatyczna, ale z tą kobietą jej dziecko już nigdy nie będzie miało do czynienia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
pexels.com

Zakonnica źle się zachowała. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ujawniamy prawdę nt. „amerykańskiego” projektanta z Wiadomości TVP, który chwalił Agatę Dudę. Mieszka w Warszawie i podejrzanie opublikował dziś film „modowy”
  2. Wielka kwarantanna w Rewalu. Dziesiątki osób, są potwierdzone zakażenia
  3. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał dziecko. Słowa internautów są bezlitosne, przykro patrzeć
  4. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia
  5. Mężczyzna usłyszał rozpaczliwe piski dobiegające spod ziemi. Kiedy zaczął kopać, jego oczom ukazał się dramatyczny widok
  6. Wszystko w dniu urodzin Kaczyńskiej. Mamy zdjęcia, mówią same za siebie

 

 

Poprzedni artykułWielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje
Następny artykułMinisterstwo Zdrowia bije na alarm. Pilny komunikat do wszystkich polskich mężczyzn
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego