Mama to wyjątkowa osoba i choć jest niepowtarzalna, trzeba przyznać, że pod niektórymi względami, wszystkie mamy są do siebie podobne, dlatego w dniu ich wyjątkowego święta przestawiamy 6 memów, które rozbawią je do łez. Przypominacie sobie kultowe teksty, które z pewnością usłyszeliście jako dziecko? Te zabawne obrazki zrozumie każda rodzicielka. 
 
Mama to istota o wyjątkowej, czasem aż nadludzkiej cierpliwości. Trudno jednak nie stwierdzić, że rodzicielstwo, choć jest piękne, nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Z okazji Dnia Matki przygotowałyśmy memy, które zrozumie każda rodzicielka. 
 
 
 
Kultowe teksty mam
 
Te słowa z pewnością usłyszeliście od swoich mam, bo do kogo mama nie powiedziała kultowego już „zobaczysz, jak będziesz miała swoje dzieci” czy „przed matką nic się nie ukryje”? Choć w ich słowach jest sporo racji, trzeba przyznać, że wywołują uśmiech na naszej twarzy. Odświeżmy pamięć swoim mamom i pokażmy im obrazki, które z pewnością wywołają uśmiech na ich twarzach. 
 
 
Poza kultowymi tekstami istnieją również rzeczy, które przeżyła każda mama. Te uroki macierzyństwa przestawione na memach z pewnością rozbawią je do łez. Bycie rodzicem nie jest takie proste.
  1. Były mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
  2. Wysypała szczyptę kawy na folię aluminiową i podpaliła. Efekt był niesamowity, teraz robi tak codziennie
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości

Mama: memy o macierzyństwie

Te memy o macierzyństwie rozbawią każdą mamę i choć mogą się do tego nie przyznać, te słowa z pewnością nie raz przeszły im przez myśl. Rodzicielstwo jest trudne, ale dziś bierzemy je na zabawnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:
mama
Fot. Kwejk.pl
Kto nigdy nie usłyszał tego słowa od swojej mamy?
mama
Fot. Demotywatory.pl
Z takimi urokami macierzyństwa zgodzi się każda mama.
mama
facebook.com/MamyMamom/BlogOjciec
Każdy czasami chce mieć chwilę spokoju.
mama
facebook.com/MamyMamom/BlogOjciec
Oj tak, nieprzespane noce to nieodłączna część macierzyństwa.
mama
Fot. kwejk.pl
Kto nigdy nie widział tego zabawnego, oceniającego spojrzenia?
 
mama
Fot. kwejk.pl
Pomocna dłoń jest potrzebna, ale nigdy nikt nie zrobi czegoś tak dobrze, jak mama.
 
ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułWłaśnie ujawniono, co jutro powie premier. Wszyscy w końcu poczujemy ulgę
Następny artykułDominika Tajner przeżyła traumę przed ślubem z Wiśniewskim. Po latach wyjawiła całą prawdę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.