Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Justyny Steczkowskiej jest bardzo chora. „Nie mówi, jeździ na wózku”
Marta Kulik
Marta Kulik 27.12.2019 12:38

Mama Justyny Steczkowskiej jest bardzo chora. „Nie mówi, jeździ na wózku”

justyna steczkowska: śmierć kliniczna
instagram.com @justynasteczkowska

Mama Justyny Steczkowskiej jest poważnie chora i wymaga stałej opieki. Gwiazda zabrała ją do swojego domu, aby osobiście się nią opiekować. Nie mówi, jeździ na wózku – wyznała w programie Uwaga TVN. Jeszcze kilka lat temu pani Danuta była energiczną, przebojową osobą z wieloma sukcesami na koncie.

Mama Justyny Steczkowskiej nie mogłaby mieszkać sama. Córka nie chciała pozwolić, aby trafiła do zupełnie obcych ludzi, dlatego zamieszkały razem. Zabiera ją na spacery do lasu i pilnuje, by niczego jej nie brakowało. To wyraz nie tylko wielkiej miłości, ale i wdzięczności.

Justyna Steczkowska: mama

Danuta Steczkowska kilka lat temu przeszła wylew. Od tamtej pory wymaga ciągłej opieki, nie może mówić i jeździ na wózku. Piosenkarka nie wyobrażała sobie, że mama mogłaby trafić do domu opieki.

-Nie chciałam, by mama trafiła do domu starców ani innego miejsca, w którym czułaby się osamotniona. Postanowiłam, że zamieszka z nami i tutaj się nią zajmę. Spadło na mnie tyle nowych obowiązków i emocji, że myślałam, że nie dam sobie rady – mówiła Justyna Steczkowska w programie Uwaga TVN.

Wszystkie zmieniło się, kiedy pani Danuta po raz pierwszy się uśmiechnęła. Dopiero wtedy gwiazda zrozumiała, że sobie poradzi. Przyznaje, że była to najpiękniejsza lekcja miłości, jaką mogła dostać.

Kim jest Danuta Steczkowska?

Danuta Steczkowska jest chórzystką, pedagogiem muzycznym i założycielką zespołu Muzykująca Rodzina Steczkowskich. Ma tatarskie pochodzenie. To postać dobrze znana na Podkarpaciu, gdzie wychowywała się piosenkarka.

-Pochodzę spod Jasła, ale korzenie zapuściłam w Stalowej Woli, gdzie spotkało mnie wiele dobrego i gdzie kocham wszystkich ludzi – wyznała pani Danuta w 2012 roku, pisze echodnia.eu.

Przez wiele lat prowadziła chór, który koncertował nie tylko w Polsce, ale też krajach takich jak Włochy, Niemcy, Luksemburg czy Francja. Dostała odznakę zasłużony dla Województwa Podkarpackiego. W przeszłości jednak wiele plotkowano na jej temat. Jako młoda dziewczyna zaszła w ciążę z księdzem i miała zostać samotną matką. Stanisław Steczkowski jednak zrzucił sutannę i doczekali się dziewięciorga dzieci. Mężczyzna zmarł w 2001 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama

Mama Justyny Steczkowskiej nie mogłaby mieszkać sama

mama

Danuta Steczkowska miała wylew.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Emeryci mogą odetchnąć z ulgą. Podjęto decyzję w sprawie świadczeń na 2020
  3. Małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Żona odkryła prawdę, gdy zobaczyła męża pod prysznicem
  4. Znaki zodiaku, które są najlepiej dobrane. W 2020 znajdą swojego idealnego partnera
  5. Tysiące osób walczyło o jej życie. Nie przeżyła operacji, która miała ją uratować
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje