Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Agnieszki Szulim wygląda jak jej starsza siostra. To piękna kobieta
Robert Głowacki
Robert Głowacki 28.08.2019 14:24

Mama Agnieszki Szulim wygląda jak jej starsza siostra. To piękna kobieta

Mama
pixabay.com @manfredrichter

Mama Agnieszki Szulim wygląda jak jej starsza siostra. Prezenterka TVN opublikowała jakiś czas temuna Instagramie wspólne zdjęcie z mamą, czym zachwyciła swoich fanów. Obie panie wyglądają rewelacyjnie, a podobieństwo bije po oczach. Co więcej, obie mają słabość do tatuaży, które również pokazała prezenterka.

Agnieszka Szulim chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie, jednak trudno na jej profilu znaleźć zdjęcia z najbliższą rodziną. Gwiazda kilka razy postanowiła zrobić wyjątek i pokazać swoich rodziców. Mama prezenterki również jest blondynką i wygląda jak jej starsza siostra. Panie są do siebie bardzo podobne, co zauważyli oczarowani ich urodą internauci. Jak wygląda mama Agnieszki Szulim? To piękna kobieta.

Kim jest mama Agnieszki Szulim?

Mama Agnieszki Szulim nie jest osobą publiczną i wraz ze swoją córką stara się chronić prywatność, co jej się doskonale udaje, ponieważ trudno znaleźć o niej jakiekolwiek informacje. Rzadko pojawia się u boku znanej córki na oficjalnych uroczystościach, czasami zapozuje z nią do wspólnego zdjęcia na Instagramie. Prezenterka swego czasu opublikowała kilka zdjęć ze swoją mamą, czym zachwyciła swoich fanów. Mama prezenterki również jest blondynką, jest tak samo szczupła, jak córka. Fani uważają, że panie wyglądają jak siostry.

Obie panie przepiękne
Wyglądacie jak siostry
Ma pani piękną mamę, widać po kim odziedziczyła pani urodę-piszą w komentarzach.

Co więcej, mama Agnieszki Szulim podobnie, jak córka lubi tatuaże. Gwiazda zamieściła również w sieci zdjęcie tatuażu jej mamy.

Czy Agnieszka Szulim ma rodzeństwo?

Agnieszka Szulim nie ma rodzeństwa, jest jedynaczką. Jak sama podkreśla, to, że wychowała się bez brata, czy siostry wpłynęło na to, jaką jest osobą. Gwiazda była rozpieszczana przez rodziców i doznała z ich strony wiele miłości. Co więcej, w jednym z wywiadów prezenterka wspomniała, że rodzice wzięli nawet kredyt, aby kupić jej na 18 urodziny samochód, o którym marzyła. Rodzice Agnieszki Szulim zawsze ją wspierali i byli dla niej oparciem, tak z pewnością dzieje się również, teraz gdy najbardziej potrzebuje wsparcia po utracie męża.

Przypomnijmy. Piotr Woźnia-Starak zginał 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Mąż prezenterki płynął motorówką, która podczas skrętu przechyliła się na tyle, że wraz z towarzyszącą mu kobietą wypadli za burtę. Mężczyźnie nie udało się dopłynąć do brzegu, a jego ciało zostało znalezione dopiero piątego dnia poszukiwań. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat, a jego pogrzeb odbędzie się 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Szulim z mamą:

mama

Mama Agnieszki Szulim jest piękną kobietą.

mama

Agnieszka Szulim z mamą w dzieciństwie.

mama

Tatuaż mamy Agnieszki Szulim.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Tomasz Sekielski w szpitalu. Dziennikarz opublikował nagranie, jest podłączony do aparatury
  3. Nie żyje Anna Lenartowicz-Stępkowska. Aktorka „M jak Miłość” zmarła niespodziewanie
  4. Pisarz pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Napisał dotąd nieznane fakty z jego życia
  5. Niewiarygodne zjawisko przerwało ślub. Nagłe huknięcie i w najważniejszym momencie zapadła ciemność
  6. Złe wiadomości. Uwielbiany za rolę w „Kiepskich” Andrzej Grabowski nie czuje się najlepiej