Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 31.12.2019 13:28

Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa

kuba wojewódzki
Fot. instagram.com @r_majdan

Mama Radosława Majdana postanowiła odnieść do ciąży swojej synowej. Słowa wypowiedziane przez kobietę sprawiają, że do oczu napływają łzy. Wszystko wskazuje na to, że radosna nowina, którą jakiś czas temu obiegła media ucieszyła nie tylko przysłżych rodziców, ale również najbliższe im osoby. Takie wsparcie to prawdziwy skarb.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka. Sekret wyjawił,wokalista zespołu IRA, Artur Gadowski, który podczas koncertu złożył przyszłym rodzicom gratulacje ze sceny. Tymczasem okazuje się, że wiadomość o pojawieniu się potomka ucieszyła nie tylko zakochanych, ale również całą rodzinę. Wszystko wskazuje na to, że oni równie mocno wyczekiwali maleństwa.

Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę

Małgorzata Rozenek obecnie jest w czwartym miesiącu ciąży. Największe marzenie prezenterki telewizyjnej i byłego piłkarza w końcu się ziściło. Niedługo na świecie pojawi się ich upragniony i wyczekany potomek.

Cudowna nowina uradowała nie tylko samych zainteresowanych, ale również wiernych obserwatorów i oczywiście najbliższych. Okazuje się, że na wieść o nowym członku rodziny szczególnie mocno rozpromieniła się mama Radka, pani Halina. Co więcej, kobieta postanowiła nawet zabrać głos w tej sprawie.

Słowa są poruszające

Kobieta w rozmowie z Dobrym Tygodniem wyjawiła, co tak naprawdę uważa, na temat ciąży swojej synowej. Słowa, które padają, są niebywale wzruszające.

To był najcudowniejszy dzień w moim życiu, kiedy dowiedziałam się, że Małgosia jest w ciąży. Radek będzie wspaniałym ojcem, jestem o tym przekonana. Zasługują na to szczęście- szczerze wyznała mama Radosława Majdana.

Przypomnijmy jeszcze, że przyszli rodzice na świecie przywitają chłopca. Radosław żartobliwie zaznacza, że ich rodzina być może powiększy się o kolejnego piłkarza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mama

Małgorzata Rozenek jest w ciąży.

Mama

Fakt pojawienia się potomka, skomentowała mama byłego piłkarza.

Mama

Przyszli rodzice nie zamierzają ukrywać swojego szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość