Mama Madzi w więzieniu musiała być specjalnie chroniona, to jednak nie zawsze się sprawdzało. Kobieta, która dzieliła z nią celę zdradza szokujące szczegóły pobytu w zakładzie karnym. Ujawniła, jak inni traktowali Katarzynę Waśniewską skazaną za zabójstwo swojej półrocznej córeczki.

Mama Madzi została skazana na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej maleńkiej córeczki. Justyna, która w tym samym czasie przebywała w więzieniu, opowiada, jak wyglądał ich wspólny pobyt w zakładzie karnym.

Wiemy, jak wyglądał jej pobyt w więzieniu

Według informacji zamieszczonych na portalu wp.pl Katarzyna Waśniewska na początku odbywania kary przebywała w zakładzie karnym w Krzywańcu. Kobieta ze względu na medialny charakter sprawy mogła wychodzić z celi tylko na spacer lub do lekarza i zawsze była pod specjalną ochroną.

– Dziewczyny robiły wszystko, żeby do niej dotrzeć i zniszczyć ją psychicznie. Różne rzeczy wymyślały. Dowiadywały się, kiedy będzie wychodziła z celi i szła do lekarza, na spacerniak. Żeby ją tylko spotkać, przejść obok — mówi Justyna w wywiadzie dla wp.pl, która obserwowała wszystko z boku.

  1. Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół
  2. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na „palce diabła”
  3. Nowy banknot pojawił się właśnie w bankomatach w całej Polsce. Ludzie nie mogą uwierzyć, prawdziwy hit

Mama Madzi musiała obawiać się o swoje zdrowie

Tragedia, która wydarzyła się w 2012 roku, wstrząsnęła całym krajem. Katarzyna Waśniewska zgłosiła na policję zaginięcie córki. Według jej zeznań — nieznany mężczyzna podbiegł i zabrał z wózka jej 6-miesięczne dziecko. W poszukiwania dziewczynki zaangażowała się cała Polska. Po czasie mama Madzi przyznała się do jej zabójstwa. To, co spotkało ją w więzieniu, jest porażające.

– Raz jedna plunęła jej w twarz. Byłam tego świadkiem. Ta z izolatek wychodziła tylko na chwilę, bo wiecznie w nich była. Na spacer szłyśmy, podbiegła do niej i splunęła jej w twarz. Kapelan złapał tę łobuziarę za ramię, odwrócił i strzelił jej w pysk — opowiada Justyna w wywiadzie dla wp.pl. Według niej Katarzyna Waśniewska stale musiała bardzo uważać, ponieważ inne więźniarki chciały zrobić jej krzywdę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mama Madzi
fot. EASTNEWS
KATARZYNA ZAREMBA/East News
Magdalena Waśniewska – EA

Mama Madzi była zagrożona w więzieniu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS niespodziewanie wydał całkowicie nowe wytyczne. Ważne informacje dotyczą milionów dzieci
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Wszyscy widzieli paragony znad Bałtyku. Teraz wypływają rachunki z zagranicy, jest dużo gorzej
  4. Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Trudno uwierzyć które, czego mu życzycie?
  5. Nie żyje ekspedientka zarażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów sklepu
  6. Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy

Źródło: wp.pl

 

Poprzedni artykułWstrząsające odkrycie nastolatków z Oświęcimia. Policja ujawniła zdjęcia, które odbierają mowę
Następny artykułWiemy, co dziś wieczorem będzie robił Andrzej Duda. Wielu nie spodoba się zachowanie prezydenta
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.