To, co stało się w styczniu 2012 roku, wstrząsnęło wszystkimi. Przez długie miesiące żyliśmy tym, co stało się z małą Madzią z Sosnowca. Teraz skazana za zamordowanie swojego dziecka, Mama Madzi będzie celebrytką? Tak, na pomysł, by pokazać ją w telewizji wpadła stacja Polsat.

Wydarzenia z 2012 roku wstrząsnęły Polską. Mama Madzi zgłosiła na policję zaginięcie swojej 6-miesięcznej córeczki. Przez długi czas przed dosłownie całym krajem udawała, błagała i apelowała, żeby porywacze oddali jej dziecko. Wszystkie media i tysiące ludzi byli zaangażowani w odnalezienie Madzi. Po długim czasie prawda jednak wyszła na jaw. Okazało się, że to właśnie ona udusiła 6-miesięczne dziecko i zakopała jego ciało.

26-letnia Katarzyna W. została skazana na 25 lat pozbawienia wolności. Sąd argumentował wyrok tym, że matka chciała wrócić do stanu sprzed urodzenia córki i tym podyktowane było brutalne morderstwo.

Mama Madzi i jej historia z mediami

Obecnie kobieta przebywa w więzieniu. Zanim jednak do niego trafiła, próbowała zrobić karierę. Wszyscy pamiętamy książki, które zostały wydane wraz z mężem, oraz sesję zdjęciową na koniu. Liczne wywiady, w których opowiadała o tym, że żałuje zamordowania malutkiej córeczki.

Mama Madzi chwaliła się również, że do więzienia przychodzą liczne listy, w których mężczyźni wyznają jej miłość. Na światło dzienne wyszły również intymne szczegóły dot. jej miłości z mężem Bartkiem oraz romans z Krzysztofem, który był skazany za pedofilię.

Mama Madzi będzie celebrytką?

Okazuje się, że stacja Polsat wpadła na genialny pomysł. Mamę Madzi z Sosnowca będziemy mogli zobaczyć w telewizji, w programie Polskie zabójczynie stacji Polsat Crime+Investigation. To właśnie ona będzie bohaterką pierwszego odcinka.

Kobieta obecnie przebywa w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. O zwolnienie będzie mogła ubiegać się po 15 latach.

Mama Madzi będzie celebrytką? Co o tym myślicie, straszne?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Błaszczykowski chciał popełnić samobójstwo. „Wziąłem szkło i próbowałem”
  2. Linkiewicz NOKATUJE Tede: „Jest p*zdą i mu nie staje”
  3. Polsat wściekły jak nigdy! Popek może WYLECIEĆ z Tańca z Gwiazdami

źródło: popularne.pl