Mama Madzi z Sosnowca, która jest odpowiedzialna za morderstwo swojej córki w 2012 roku i próbę upozorowania swojej niewinności opowiedziała w rozmowie z Super Expressem jak została potraktowana po tym, gdy trafiła do aresztu. Katarzyna Waśniewska nie miała łatwego życia. 

Czyn, którego dopuściła się mama Madzi jest niewybaczalny, a tym bardziej niezrozumiały. Kobiety, które spotkała za kratami traktowały ją poniżej jej oczekiwań.

Mama Madzi o traktowaniu za kratami

Kilka lat temu mama Madzi z Sosnowca została skazana za morderstwo. Przypomnijmy, że kobieta początkowo utrzymywała, iż dziecko podczas spaceru zostało porwane, a ona została zaatakowana przez nieznajomego mężczyznę, w czego skutek straciła przytomność.

W sprawę zaangażował się nawet detektyw Rutkowski, który dowiódł tego, że to Waśniewska stoi za morderstwem swojego dziecka. Za jego namową kobieta przyznała publicznie, że dziecko wypadło jej z becika, uderzyło głową w krawężnik i zmarło. 

Zwłoki małej Madzi ukryła w pobliskim murze. Jednak sekcja zwłok wykazała całkowicie coś innego. Okazało się, że dziewczynka została uduszona. Sąd skazał Katarzynę Waśniewską na 25 lat pozbawienia wolności.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Po tej sytuacji oskarżona została swojego rodzaju celebrytką. Chętnie udzielała wywiadów i opowiadała, o tym jak jest traktowana. W jednym z wywiadów dla Super Expressu przyznała, co działo się po tym, jak trafiła do aresztu.

 Jeść mogłam tylko po tym, jak one zjadły. Codziennie to ja sprzątałam… Później, po dwóch-trzech dniach, gdy już się przekonały, że nie mam zamiaru robić tu żadnych awantur, normalnie rozmawiałyśmy – mówiła mama Madzi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie tylko córka Magdy Gessler, na wakacje nad polskim morzem narzekała również Skrzynecka z mężem
  2. Samochód osobowy wjechał pod rozpędzoną ciężarówkę. Tragedia w polskiej miejscowości
  3. Doda opublikowała smutne nagranie. Powiedziała, że trzy razy miała załamanie nerwowe

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl