Mama 53-letniego mężczyzny została przez niego brutalnie pobita. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu. Jak ustalił polsatnews.pl, do zdarzenia doszło w Krotoszynie w województwie wielkopolskim. Szczegóły mrożą krew w żyłach. Musiało dojść do tragedii, żeby sprawa trafiła na policję!

To wydarzenie wstrząsnęło całą Polską. 80-letnia staruszka stała się ofiarą brutalnej przemocy ze strony własnego syna. Powód, dla którego mama została przez niego tak okrutnie potraktowana, był zdumiewający. Rzecznik prokuratury wyjawia kulisy gehenny nieszczęsnej kobiety. Wyniki śledztwa przerażają. Czy naprawdę musiała przejść przez takie piekło? Ujawniamy, co się działo za zamkniętymi drzwiami.

80-letnia mama została pobita. Jaki był powód?

Jak podaje polsatnews.pl, do tragicznego zdarzenia doszło w maju. Właśnie wtedy 53-latek brutalnie pobił 80-letnią staruszkę. Oprawca miał posłużyć się drewnianą laską. Powód takiego okrucieństwa był zdumiewający. 

Okazało się, że za motywacją mężczyzny stała… chęć wymuszenia dziesięciu złotych. Kiedy starsza pani odmówiła synowi oddania pieniędzy, ten miał posunąć się do przemocy. Przerażona mama uległa, oddając agresorowi żądaną kwotę. Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. to nie był pierwszy raz. 

– Takim zachowaniem łącznie wymusił od pokrzywdzonej około 2 tysięcy złotych – cytuje rzecznika portal polsatnews.pl

Syn znęcał się nad 80-letnią mamą?

Co najbardziej przerażające, to nie był pierwszy raz, gdy starsza pani została skrzywdzona przez własnego syna. 53-latek nie tylko wymuszał od niej pieniądze, lecz także regularnie urządzał awantury pod wpływem alkoholu. 

Według ustaleń Prokuratury Rejonowej w Krotoszynie gehenna staruszki trwała już od wielu lat. Prokurator Maciej Meler ujawnił, co udało się odkryć śledczym. W domu miał dziać się prawdziwy horror

– Schemat zachowania mężczyzny był najczęściej taki sami – podejrzany wszczynał pod wpływem alkoholu awantury domowe, w trakcie których ubliżał matce, popychał ją, szarpał, ciągnął za włosy, groził pozbawieniem życia i wymuszał pieniądze – cytuje Melera polsatnews.pl

Jak podaje polsatnews.pl, 53-latek usłyszał już zarzuty. Oskarżono go o znęcanie się fizyczne oraz psychiczne, a także wymuszenia rozbójnicze. Jego mama może nareszcie odetchnąć z ulgą – syn następne trzy miesiące spędzi w więzieniu. Za przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Uważacie, że to sprawiedliwy wyrok? Na razie pozostaje nam czekać na dalsze etapy postępowania. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
fot. pixabay.com Alexas_Fotos

80-letnia mama została brutalnie pobita przez własnego syna. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOlga Kalicka pokazała mamę. Widać po kim ma urodę piękna blondynka. „Bez mamy ani rusz”
Następny artykułAnna Dymna od lat zmaga się z poważną chorobą. „Źle się czuję. Z tą chorobą jest różnie”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.