Mandaryna dopiero po wielu latach ujawniła, jak naprawdę wyglądał jej rozwód z Michałem Wiśniewskim. Przypomnijmy, że gwiazda rozstała się z gwiazdorem Ich Troje zaledwie trzy lata po hucznym ślubie. Dziś wspomina ten moment jako jedno z najszybszych wydarzeń swojego życia.

Mandaryna jest twarzą kampanii społecznej Prawo bez strachu. Przy okazji tej promocji opowiedziała o swoich doświadczeniach, kiedy naprawdę potrzebowała prawnika. To właśnie dzięki niemu udało się jej przejść przez swój rozwód w… 7 minut. 

Mandaryna o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Artystka przyznała, że rozwód z Michałem Wiśniewskim był dla niej emocjonalnym przeżyciem. Jednak z uwagi na pomoc prawnika przeszła ten proces niemal bezboleśnie:

– Rozwód w sumie był najłatwiejszy ze wszystkich moich doświadczeń, bo trwał siedem minut. I dzięki temu, że mieliśmy po dwóch stronach dwie obce dla nas osoby, to one mogły w naszym imieniu rozmawiać i to jest miłe  – wspomina gwiazda w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. 

Artystka dzięki temu, że mogła posłużyć się pomocą prawnika, uniknęła bardzo emocjonalnego przejścia całej sprawy. Wynika z tego, że rozstanie z Wiśniewskim wcale nie było dla niej takie łatwe. Zresztą żadne z rozstań nie należy do łatwych doświadczeń, szczególnie zaś wtedy gdy para ma już dzieci. 

Mandaryna i Michał byli już rodzicami dwójki maluchów. Xaviera Michała i Fabienne Marty, którzy przyszli na świat w 2002 i w 2003 roku. Dziś są już prawie dorosłe i mają wspaniałą relację z obojgiem rodziców. 

Prawnik pomaga, gdy ma się za duży temperament

Jak mówi Mandaryna, pomoc prawnika była dla niej szczególnie ważna, ponieważ, tancerka nie należy do łagodnych i opanowanych osób:

– Mój temperament jest taki, że od razu chcę wykrzyczeć, co mi się nie podoba, że to jest niesprawiedliwe i że tak nie powinno być. Dlatego też prawnik potrzebny mi jest do tego, żeby trochę uspokoić moje własne emocje – wspomina w rozmowie z Agencją i dodaje:

– W codziennym życiu też potrzebujemy kogoś, kto nam powie: damy radę, spokojnie, po prostu chwilę poczekaj i wszystko będzie dobrze. I rzeczywiście na szczęście, odpukać, udaje się w wielu sytuacjach i w wielu prawnych zawiłościach – zaznaczyła gwiazda. 

Mandaryna i Michał Wiśniewski pobrali się dwukrotnie. Najpierw odbył się cywilny ślub a później kościelny. Ta ceremonia z pewnością nie należała do nietypowych. Para powiedziała sobie sakramentalne ”tak” na Biegunie Północnym, a całość transmitowała telewizja. Mimo rozstania para do dziś miło wspomina to niezwykłe wydarzenie. 

Zobacz zdjęcia:

mandaryna
kadr z programu Jestem, jaki jestem

Ślub pary, który odbył się w 2003 roku, był jednym z głośniejszych wydarzeń w mediach.

mandaryna
fot.instagram.com/marta.mandaryna

Mandaryna rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim po trzech latach małżeństwa. Mieli już wówczas dwoje dzieci. 

mandaryna
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Mandaryna była drugą żoną gwiazdora. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: alaluna.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl