Mandaryna jest w ciąży? Pojawiła się na jednej z branżowych imprez, a media zauważyły u niej nieco większy brzuszek, który starała się ukryć pod luźnym strojem. Kiedy pozowała na ściance oczy wszystkich gości zwrócone były tylko na nią. Jeśli informacja jest prawdziwa, byłoby to jej trzecie dziecko, ojcem dwójki jest Michał Wiśniewski.

Mandaryna jest mamą dwójki pociech, ale fani spodziewają się, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Podczas ostatniego wyjścia gwiazda sugestywnie łapała się za brzuszek, co nie umknęło uwadze obecnych tam mediów. Plotki dotarły już do samej tancerki, która postanowiła je skomentować.

Mandaryna: ciąża

Informacja o ciąży Mandaryny zelektryzowała jej fanów. Tematem zainteresowały się wszystkie media, aż w końcu ona sama zdecydowała się wypowiedzieć na temat plotek dotyczących jej stanu.

MANDARYNA
instagram.com/marta.mandaryna

-Jestem w ciąży? Nie, ja nawet zrzuciłam ostatnio kilka kilogramów! – powiedziała w rozmowie z portalem plotek.pl.

Gwiazda żartobliwie odniosła się do doniesień, ale nadal nie wiemy, dlaczego tak trzymała się za brzuszek. Byłaby to sensacyjna nowina, tym bardziej że od miesięcy plotkuje się o ciąży nowej partnerki Michała Wiśniewskiego.

Z kim jest Mandaryna?

Mandaryna jest z Pawłem Wójcikiem, radcą prawnym zatrudnionym w dwóch kancelariach. Mężczyzna pochodzi z Lublina, gdzie znajduje się jedno z jego miejsc pracy. Z tego powodu gwiazda widuje go nieco rzadziej, ale nie ukrywa, że ukochany zawsze stara się jej pomagać.

-Cieszę się, że bardzo mi pomaga w trudnych dla mnie sprawach. Mimo swojej zajętości konsultuje moje umowy, koncerty. Mam duży komfort, że jest przy mnie ktoś silny, a zarazem bardzo wrażliwy – wyznała Gali.

Para jest razem od 2016 roku, najprawdopodobniej poznali się w… sądzie. Oboje mają za sobą długie związki, ale dzięki temu są też bardziej doświadczeni. Od czasu do czasu pojawiają się razem na czerwonym dywanie i pokazują wspólne zdjęcia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mandaryna
instagram.com/marta.mandaryna

W mediach pojawiły się informacje na temat ciąży Mandaryny.

mandaryna
instagram.com/marta.mandaryna

Gwiazda powiedziała, że nie spodziewa się dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Sędzia Anna Maria Wesołowska ma za sobą wiele ciężkich chwil. Wyjawiła mroczny sekret sprzed lat
  3. Rafał Maserak zostanie ojcem. Małgorzata Lis, ukochana gwiazdora TzG jest w ciąży
  4. Jolanta Pieńkowska powraca do TVN. Dostanie własny program?
  5. 35-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie po porodzie. Zdradziła, co się dzieje z ich nowo narodzoną córką
Poprzedni artykułZabrała chorego na autyzm synka do fryzjera. Gdy zaczął krzyczeć, obca kobieta siadła na podłodze i stało się coś niezwykłego
Następny artykułZimowe stylizacje w dziewczęcym stylu. 4 zestawy dla każdego
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.