Mandaryna opublikowała na swoim profilu zdjęcie ukochanej córki. Fabienne Wiśniewska w tym roku skończy 18 lat. Wyrosła na piękną kobietę, a zdaniem fanów jest bardzo podobna do swojego taty – Michała Wiśniewskiego. 

Mandaryna pochwaliła się na swoim profilu najnowszym zdjęciem córki. Fabienne w profesjonalnym makijażu prezentuje się zniewalająco. Internauci obsypali ją masą komplementów. 

Mandaryna pokazała swoją córkę 

Na profilu Mandaryny pojawiło się najnowsze zdjęcie ukochanej córki Fabienne. 17-latka na fotografii wygląda trochę inaczej niż na co dzień. Fabka ma na sobie makijaż wykonany przez profesjonalistę, który zupełnie odmienił jej oblicze. 

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny na zdjęciach nie wygląda już jak mała dziewczynka, a dorosła kobieta. Pod zdjęciem Marta zostawiła krótki podpis: 

Piękny człowiek, przepiękna dusza… Wyrazista, ale wrażliwa i delikatna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Internauci nie kryli zachwytu i pod zdjęciami Fabienne zostawili masę pozytywnych komentarzy. Pojawiły się również dyskusje nad tym, do kogo 17-latka jest bardziej podobna. Jedna z internautek stwierdziła, że wygląda jak Michał w wersji kobiecej. 

 – Oczy ojca… usta mamy. Śliczna – skomentowała kolejna osoba. 

Bardzo podobna do taty, uśmiech to tylko mama – stwierdziła kolejna osoba. 

A waszym zdaniem do kogo bardziej podobna jest Fabienne? 

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych 

 Źródło: Instagram.com 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.