Mandaryna z partnerem nie lubią mówić o sobie zbyt wiele i tylko od czasu do czasu zdradzają w mediach co nieco na temat łączących ich relacji. A jest o czym opowiadać! Wybranek piosenkarki wpadł na nią w naprawdę nadzwyczajnych okolicznościach. Ma poważny i szanowany zawód, a na dodatek jest bardzo przystojny. To ciacho!

Znana w całej Polsce tancerka i piosenkarka. Chociaż jest obecna na scenie już od wielu lat, musiała ciężko zapracować na własne nazwisko i pozbyć się łatki „żony sławnego męża”. Bohaterka jednego z najgłośniejszych rozwodów w historii polskiego show-biznesu, dziś pozostaje w udanym związku z kochającym i przystojnym mężczyzną. Mandaryna z partnerem nie są zwyczajną parą. Nie tylko dlatego, że jest zabójczo przystojny. 

Mandaryna z partnerem. Jak się poznali?

Jak podaje dziendobry.tvn.pl Mandaryna z partnerem są razem już od 2016 roku. Para długo starała się zachować łączące ich relacje w tajemnicy i dopiero po dwóch latach bycia w związku zaczęli pojawiać się publicznie na show-biznesowych imprezach.  

Tancerka poznała Pawła Wójcika… w sądzie, gdzie i ona, i on czekali na rozprawy sądowe. Z powodu pracy mężczyzny musi  dzielić czas pomiędzy dwa miasta – Warszawę i Lublin. Chociaż nie zawsze było im łatwo wytrwać w związku na odległość, ostatecznie uczucie okazało się silniejsze, niż kilometry. 

– Paweł jest z Lublina, dlatego to nie takie proste być ze sobą cały czas. Pracujemy nad tym. Może niedługo trasa Lublin-Warszawa przestanie być w ciągłej budowie? – zażartowała Marta Wiśniewska w wywiadzie dla magazynu Gala

Jak czytamy na plotek.pl, w ostatnich miesiącach ubiegłego roku para postanowiła udać się wspólnie na wakacje do Budapesztu. Dali sobie całkowity spokój z ukrywaniem, że są razem, o czym najlepiej świadczy fakt, że pochwalili się zdjęciami z romantycznego wypadu w social mediach. 

Kim jest Paweł Wójcik?

Paweł Wójcik jest radcą prawnym i pracownikiem dwóch kancelarii. Mężczyzna wspiera swoją ukochaną wiedzą z zakresu przepisów, a nawet pomaga jej negocjować umowy.

Mandaryna wyznała w wywiadzie dla magazynu Gala,  że obecność przystojnego partnera pomogła jej odnaleźć poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie chwali go za wielką wrażliwość i siłę psychiczną. Zarówno Marta Wiśniewska, jak i Paweł Wójcik mają za sobą poważne związki, które zakończyły się niepowodzeniem. Przyznała, że na początku doświadczenia z przeszłości stanowiły utrudnienie w próbach nawiązania głębszych relacji. 

– Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe – wyjaśniła. 

Mandaryna z partnerem stanowią naprawdę zgraną parę. Mamy nadzieję, że pomimo – nie zawsze przyjemnych – doświadczeń z przeszłości uda im się utrzymać związek na resztę życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mandaryna z partnerem
fot. instagram.com @marta.mandaryna

Mandaryna z partnerem są w sobie bardzo zakochani.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNiespodziewana, nagła śmierć. Była najpiękniejszym sportowcem świata
Następny artykułStaruszek stracił dom w pożarze. W ramionach tulił coś bardzo cennego. Będziecie płakać
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.