Manicure na święta może być naprawdę stylowy! Kolekcja Midnight Bells to 5 kolorów lakierów z drobinką, idealnych na zbliżające się święta oraz karnawał! Z pewnością dodadzą blasku Twojej stylizacji w nadchodzącym czasie.

Kabos prezentuje nową kolekcję lakierów hybrydowych GeLike – Midnight Bells. To seria 5 świątecznych kolorów z mieniącymi się drobinkami. Wypróbuj pomysły marki na świąteczne paznokcie i zainspiruj innych!

Manicure na święta

GeLike to linia lakierów hybrydowych, charakteryzująca się nieinwazyjną formułą. Idealna dla wrażliwej, problematycznej płytki oraz po uczuleniach. Idealne połączenie cech lakierów tradycyjnych ze składnikami światłoutwardzalnymi jest łagodne dla płytki paznokcia, zarówno w przypadku aplikacji, jak i usuwania.

Idealna zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które wykonują paznokcie hybrydowe w domu. Lakiery hybrydowe Kabos Gelike to wyjątkowe bezpieczeństwo stosowania, łatwość aplikacji i doskonały efekt przez długi czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

materiały prasowe

Świąteczny manicure wcale nie musi być biało-czerwony!

materiały prasowe

Nowe lakiery Kabos dają mnóstwo możliwości.

materiały prasowe

Nawet czerń może wyglądać świątecznie i elegancko.

materiały prasowe

Mieniące się drobinki dodają głębi.

materiały prasowe

Manicure na święta może być naprawdę kreatywny!

Poprzedni artykułWalczyła z ciężkim trądzikiem. Nałożyła na twarz sodę oczyszczoną, jednak takich efektów się nie spodziewała
Następny artykułKamil Sipowicz odnalazł nową miłość po śmierci Kory. Kim jest jego wybranka?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.