Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcela Leszczak ogłosiła radosne wieści. „Czuję taką dumę”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.02.2022 23:45

Marcela Leszczak ogłosiła radosne wieści. „Czuję taką dumę”

Marcela Leszczak
Fot. Screen: Instagram/marcelamargerita

Na Instagramie pojawiło się niezwykle piękne wyzwanie jednej z gwiazd. Chodzi o partnerkę Michała Koterskiego. Marcela Leszczak nieoczekiwanie postanowiła podzielić się z fanami wspaniałą informacją. Celebrytka aż promienieje z dumy.

Marcela Leszczak zdobyła sławę dzięki występowi w programie „Top Model”, w którym dotarła do samego finału. Ostatecznie przegrała z Zuzą Kołodziejczyk, jednak na tym kariera kandydatki na Miss Polski 2011 się nie zakończyła. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć także w serialu „Miłość na bogato”. Obecnie jest w związku z Michałem Koterskim. Para wspólnie wychowuje syna, Fryderyka, który w tym roku skończy już 5 lat.

Marcela Leszczak pozostaje niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie regularnie chwali się wspólnymi chwilami, spędzanymi z synem.

Teraz jednak wśród relacji gwiazdy dominuje temat, który nie schodzi z ust całej Polski. Wiele wskazuje na to, że Marcela Leszczak zaangażowała się w pomoc dla Ukrainy.

Marcela Leszczak podzieliła się wielkimi emocjami. Partnerka Koterskiego promienieje z dumy

Na Instagramie Koterskiego, jak i jego partnerki zawrzało po tym, jak w ostatni czwartek ogłoszono rozpoczęcie rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Aktor pozostaje aktywny w mediach, gdzie umieszcza wyrazy wsparcia oraz sprawdzone porady odnośnie pomocy międzynarodowej.

Niech wygra miłość. To nie jest wojna ludzi, to wojna szaleńca! Putin musi odejść — czytamy na profilu celebryty.

W sprawę zaangażowała się także Marcela Leszczak, która zaapelowała do fanów o przesyłanie informacji o zbiórkach i akcjach humanitarnych, które zasługują na to, by inni się o nich dowiedzieli.

Jednocześnie gwiazda zamieściła w relacji wzruszające słowa, dając do zrozumienia, jak wielką dumę odczuwa, gdy myśli Polakach, zjednoczonych pod hasłem niesienia pomocy dla Ukrainy.

Czuję taką dumę za nasz naród, że tak potrafimy się zjednoczyć dla sąsiada-przyjaciela. Że wszyscy chętnie niosą pomoc. Jest to ogromny egzamin z człowieczeństwa — czytamy emocjonalny wpis.

Marcela Leszczak wyraża gorącą wdzięczność, ale też przestrzega, by nie zapomnieć o braterstwie, kiedy sytuacja nie będzie już tego od nas wymagać.

Nie zapomnijmy o tym w przyszłości, kiedy Polak Polakowi będzie wrogiem — dodaje.

Marcela Leszczak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski udostępnił serię zdjęć swojej żony. Dramatyczny przekaz
  2. Kim są córki Władimira Putina? W sieci krążą zdumiewające informacje na ich temat
  3. Niesamowite, co na scenie TVP zrobiła Rodowicz. Cała Polska ociera łzy wzruszenia