Marcelina Zawadzka to ulubiona prezenterka wielu widzów śniadaniowej telewizji TVP. Modelka zdołała wykształcić sobie bardzo pozytywny odbiór i wielką sympatię widzów. Trudno więc uwierzyć, że gwiazda została oskarżona o oszustwa podatkowe i pranie brudnych pieniędzy, za co grozi jej nawet 8 lat więzienia. Dziennikarka odniosła się do zarzutów, porażające słowa gwiazdy. 

Jak podaje Pomponik, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu Ewa Głowacka-Andler, poinformowała, że Marcelina Zawadzka przyznała się do dwóch z  trzech zarzutów: –Uszczuplenie podatku, przyjęcie i rozliczenie faktur oraz pranie brudnych pieniędzy. Do tego ostatniego nie przyznała się – cytuje rzeczniczkę Pomponik.

Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe

Jak informuje Pomponik, gwiazda usłyszała trzy zarzuty. Przyznała się do dwóch, ale liczy, że poniesie jedynie konsekwencje finansowe. Okazało się bowiem, że modelka korzystała z usług firmy księgowej, która ją oszukała:

-Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. […] Ja, osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową – wyjaśniła w rozmowie z jednym z portali internetowych, który cytuje Pomponik.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
  2. Wielki protest pod Sejmem, ludzie wyszli na ulice, mają dość. Co się dzieje i o co chodzi?
  3. Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy

Marcelina Zawadzka afera vatowska

– Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał – wyjaśniała modelka w rozmowie z portalem natemat.pl

Prezenterka Pytania na Śniadanie wyjaśniła, w jaki sposób została oszukana:

-Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biurko księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno – powiedziała w rozmowie z natemat.pl.

Jak podaje Pomponik, Marcelina Zawadzka liczy, że zostanie ukarana jedynie finansowo. Nie udowodniono jej udziału w grupie przestępczej. Pytanie na śniadanie, nie przeżywa ostatnio dobrych chwil. Afera z Zawadzką,  a także wielka wpadka jednego z prowadzących wciąż są szeroko komentowane. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcelina Zawadzka
instagram.com/marcelina_zawadzka/

Prowadząca telewizję śniadaniową TVP przyznała się do dwóch z trzech postawionych jej zarzutów.

marcelina zawadzka
kadr z programu Pytanie na śniadanie TVP

O teoretycznym udziale Marceliny w aferze vatowskiej zrobiło się bardzo głośno w mediach.

 

marcelina zawadzka
fot.instagram.com/marcelina_zawadzka

Wielu widzów zastanawia się, czy przykra sytuacja nie wpłynie na pracę modelki w programie TVP.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Tragiczna wiadomość rano, katastrofa kolejowa u naszych sąsiadów. 200 pasażerów jechało pociągiem
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli

źródło: pomponik.pl,  natemat.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl