Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcelina Zawadzka zniknie z „Pytania na Śniadanie”? „Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej”
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 17.07.2020 12:36

Marcelina Zawadzka zniknie z „Pytania na Śniadanie”? „Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej”

Marcelina Zawadzka
fot. EASTNEWS Marcelina Zawadzka – EA @TRICOLORS/East News

Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Jak donosi portal pudelek.pl, jej kariera w programie Pytanie na Śniadanie wisi na włosku. Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej — informuje portal pudelek.pl. Za przestępstwo, które jej zarzucono grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Znamy stanowisko gwiazdy w tej sprawie.

Marcelina Zawadzka miała przyznać się do dwóch z trzech zarzucanych jej czynów, jednak jeszcze kilka tygodni temu zaznaczała, że sama w tej sprawie czuje się oszukana. Wiemy, jak dalej mogą potoczyć się losy gwiazdy.

Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwo

Gwiazda zabłysnęła w polskim show-biznesie podczas wyborów miss w 2011 roku. Jak podaje se.pl, Marcelina Zawadzka usłyszała zarzuty między innymi prania brudnych pieniędzy i fałszowania faktur. To musi być wyjątkowo ciężki czas dla prezenterki, ponieważ, jak zaznacza, sama została oszukana.

Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biuro księgowe dokumenty tejże feralnej transakcji w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową — powiedziała rozemocjonowana Marcelina Zawadzka w rozmowie z portalem natemat.pl.

  1. Kobieta poszła na pocztę i zdjęła majtki. Obsłużono ją dopiero wtedy, kiedy założyła je na głowę
  2. Wyjątkowo nieludzkie, chłopca spotkał gorszy los niż śmierć, rodzice robili z nim okropne rzeczy. Sąd właśnie wydał wyrok, nie miał żadnych sentymentów
  3. Jacek Kurski bierze ślub. Najpilniej strzeżona tajemnica byłego prezesa TVP

Marcelina Zawadzka zniknie z programu Pytanie na Śniadanie?

Niedawno pisaliśmy o skandalicznej wpadce prowadzącego śniadaniówkę. Nowy skandal z udziałem miss sprzyjał pojawieniu się spekulacji, jakoby kobieta miała zostać odsunięta od produkcji i prowadzenia programu Pytanie na Śniadanie. Według informacji zamieszczonych na portalu pudelek.pl Marcelina Zawadzka miała być w produkcji zastąpiona przez inną osobę wyłonioną przez trwający już casting.

Anonimowy informator serwisu pudelek zdementował te informacje i zapewnił, że nazwisko Marceliny Zawadzkiej wciąż widnieje na produkcyjnym grafiku. Mamy nadzieję, że cała historia z oskarżeniem prezenterki jest pomyłką i niedługo gwiazda powróci na antenę wolna od zmartwień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcelina zawadzka

Marcelina Zawadzka powróci do Pytania na Śniadanie?

marcelina zawadzka

Marcelina Zawadzka musi poradzić sobie z poważnymi zarzutami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowia
  2. Chcą w Polsce zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Za wschodnią granicą podjęto niepokojącą decyzję
  3. Gwiazda ”M jak miłość” bez ubrań, opleciona wężem. Do sieci trafiły gorące zdjęcia
  4. Wstrząsajce, co zrobili Idze Lis. Taco Hemingway musiał jej bronić, ”będzie ci wstyd”
  5. Nie żyje panna młoda, zmarła po zjedzeniu ciastka. Powód okazał się wstrząsający
  6. Na ślubie nagle pojawił się gwiazdor disco polo. Kiedy wkroczył do akcji, wszyscy zdębieli

Źródło: natemat.pl, pudelek.pl