The Voice of Poland: Marcelina Zawadzka opublikowała na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym pozuje wraz z mamą i swoimi dwiema siostrami. To piękne kobiety, a podobieństwo między nimi jest uderzające. Zobacz, jak wygląda rodzina Marceliny Zawadzkiej. 

Marcelina Zawadzka jest jedną z ulubionych prezenterek TVP, a niedawno ogłoszono, że poprowadzi nową edycję The Voice of Poland. Modelka nie ma problemu z pokazywaniem swojej prywatności w mediach społecznościowych, toteż z okazji urodzin siostry opublikowała urocze zdjęcie, na którym towarzyszą jej dwie siostry oraz mama. To piękne kobiety, do których Marcelina jest bardzo podobna.

Marcelina Zawadzka pokazała rodzinę

Marcelina Zawadzka jest jedną z popularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej, a na swoim koncie ma już prowadzenie takich hitów jak: The Voice of Poland, czy Pytanie na śniadanie. Gwiazda dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia w 2011 roku rozwinęła skrzydła i zrobiła karierę, o jakiej marzyła. Obecność Marceliny w mediach wiąże się również z wielki zainteresowaniem fanów jej życiem prywatnym, jednak ta chętnie się z nimi dzieli uroczymi prywatnymi zdjęciami na swoim Instagramie.

Z okazji urodzin jednej ze swoich sióstr gwiazda zdecydowała się opublikować rodzinne zdjęcie ze spotkania w Malborku. Modelka pozuje przy stole wraz z mamą i dwiema siostrami. Była prowadząca The Voice of Poland wygląda pięknie, tak samo zresztą, jak jej mama i siostry, które są bardzo do siebie podobne. Gwiazda zaznaczyła również, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. 

-Dziewczyny Moje Najukochańsze! Może czasem nie jest między nami idealnie, ale przecież nie chodzi o to, żeby było idealnie. Chodzi o wsparcie w trudnych momentach; poczucie więzi; poczucie, że jesteście; o lojalność i stawanie murem za sobą. Dobrze, jest wiedzieć, że jest ktoś kto potrafi poświęcić wiele, żeby ci pomóc, i że jest miejsce i są ludzie, wśród których zawsze możesz być sobą. Przez te wszystkie lata z dala od Malborka dostrzegłam, że w życiu liczy się to co robimy wspólnie. A dobre wspomnienia są bezcenne. Kocham Was- napisała modelka. 

Marcelina Zawadzka: chłopak

Modelka ma to szczęście, że może liczyć na wsparcie rodziny, jednak w trudnych momentach znajdzie także oparcie u boku swojego chłopaka. Z kim spotyka się Marcelina Zawadzka? Gwiazda przez ostatnie miesiące spotykała się z Rafałem Jonkiszem, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i para się rozstała.

-Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem- skomentowała modelka na łamach gala.pl

Myślicie, że gwiazda The Voice of Poland ma już zajęte serce przez innego mężczyznę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

The voice of poland
instagram.com/marcelina_zawadzka

Gwiazda pokazała urocze zdjęcie z najbliższymi. 

The Voice of poland
instagram.com/marcelina_zawadzka

Siostry i mama Marceliny są do niej bardzo podobne.

the voice of poland
instagram.com/marcelina_zawadzka

Gwiazda rozstała się niedawno z Rafałem Jonkiszem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Rozenek czuje się lepiej. Aktor przechodzi rehabilitację pod okiem specjalistów
  2. Łukasz Zagrobelny zmagał się z depresją. „Nie wychodziłem z domu. To był dla mnie ciężki czas”
  3. Artur Żmijewski podjął ważną decyzję. Fani „Ojca Mateusza” będą w siódmym niebie
  4. Skąd pochodzi Majka Jeżowska? Wychowała się w „polskim zagłębiu milionerów”
  5. Justyna Steczkowska ma liczne rodzeństwo. Czym zajmują się jej piękne siostry