Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcie w odważnej stylizacji. Prezenterka TVP, która występuje w programie Dance Dance Dance podzieliła się kontrowersyjnym zdjęciem, a także kilkoma przemyśleniami na temat kobiecości. Na zdjęciu gwiazda odsłoniła biust i długie nogi. Fani są zachwyceni figurą byłej Miss Polonia, jakie są jej wymiary? To marzenie każdej kobiety.

Marcelina Zawadzka na dobre już zagościła na warszawskich salonach. Od jej debiutu jako Miss Polonia minęło już osiem lat, podczas których nie próżnowała i ugruntowała swoją pozycję w polskim show-biznesie. Marcelina Zawadzka jest teraz gwiazdą TVP i prowadzi hitowe programy stacji. Prezenterka na swoim Instagramie zamieściła odważne zdjęcie, na którym odsłoniła biust i pokazała swoje długie nogi. Jak wypadła?

Marcelina Zawadzka pozuje w odważnej stylizacji

Marcelina Zawadzka na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w odważnej stylizacji. Gwiazda zaprezentowała się w pięknym gorsecie z głębokim dekoltem. Ponoć wybrała akurat to zdjęcie, aby przemycić w opisie głębszą myśl.

– To zdjęcie wybrałam nieprzypadkowo. Właśnie nim – chcę uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet.(…) Przez wiele lat byłam postrzegana i oceniania tylko przez pryzmat swojego wyglądu. Nawet jak wsiadałam na motocykl czy startowałam w Rajdzie samochodowym, większość ludzi uśmiechała się pobłażliwie. Niedawno zauważyłam, że przestałam się przejmować tymi spojrzeniami, że chcę być sobą i dobrze się ze sobą czuć. Mieć prawo do lepszych i gorszych dni, do zadowolenia i niezadowolenia ze swojego wyglądu, do odwagi i stawiania granic…- napisała Zawadzka.

Jakie wymiary ma Marcelina Zawadzka?

Marcelina Zawadzka zachwyca swoimi stylizacjami i figurą. Wiele kobiet marzy, aby osiągnąć taką sylwetkę, jaką ma Marcelina? Jak donosi Fakt, gwiazda, mimo że ma sylwetkę godną pozazdroszczenia, ma do niej zastrzeżenia! Prezenterka wyznała, że przeszkadza jej… biust!

– Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne – powiedziała modelka.

Jakie są wymiary Marceliny Zawadzkiej? Przy rzadko spotykanym wśród kobiet wzroście 180 cm była Miss Polonia może się pochwalić imponującymi wymiarami: 90 cm w biuście, 63 cm w talii i 90 cm w biodrach. Do tego modelka waży jedynie 54 kg!

Marcelinie, możemy teraz kibicować w nowym programie TVP Dance, Dance, Dance, gdzie odzwierciedla znane układy taneczne z teledysków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcelina Zawadzka
instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka z okazji Dnia Kobiet pochwaliła się zdjęciami  z planu najnowszego programu TVP. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułElżbieta Romanowska jako EWA FARNA w najnowszym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Następny artykułMartyna Wojciechowska zmieniła imię! Gwiazda tłumaczy swoją decyzję
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.