Marcelina Zawadzka: wymiary byłej Miss Polonia są idealne! Uroda gwiazdy jest wręcz fenomenalna i budzi podziw zarówno wśród mężczyzn, jak i płci pięknej. Klasyczna uroda i szczupła sylwetka Zawadzkiej to marzenie wielu kobiet!

Była Miss Polonia od lat zachwyca urodą i figurą. Obok klasycznego piękna modelki ciężko jest przejść obojętnie! Gwiazda wie, jak wykorzystać swoje atuty i oprócz kariery w modelingu regularnie pojawia się w telewizji, gdzie zachwyca widzów nieskazitelnym wyglądem. Marcelina Zawadzka: wymiary Miss są wręcz idealne!

Marcelina Zawadzka: wymiary gwiazdy to marzenie wielu kobiet

Modelka może się poszczycić naprawdę fantastyczną sylwetką. Odkąd zdobyła tytuł Miss Polonia w 2011 roku, gwiazda nieustannie wygląda świetnie! Marcelina Zawadzka nie poprzestała na karierze modelki, pojawiła się w między innymi w Pierwszej miłości, Tańcu z Gwiazdami, prowadzi także własne programy i odnosi sukcesy na wielu polach.

Niedługo modelka ma się także pojawić w najnowszym programie tanecznym TVP 2: Dance, dance, dance!, gdzie wystąpi w parze z byłym Misterem Polski, Rafałem Maślakiem. To bez wątpienia będzie jedna z najpiękniejszych par programu!

Jakie są wymiary Marceliny Zawadzkiej?

Wkrótce wszyscy fani gwiazdy będą mieli okazję znów podziwiać ją na ekranie i zachwycać się urodą i sylwetką byłej Miss Polonia. Choć obecnie zajmuje się głównie telewizją, wciąż pozuje do zdjęć i kampanii reklamowych. Wymiary gwiazdy są imponujące, nic więc dziwnego, że regularnie pracuje jako fotomodelka. Jak podaje Fakt, gwiazda, mimo że ma sylwetkę godną pozazdroszczenia, ma do niej lekkie zastrzeżenia! Ciężko uwierzyć, że taka piękność może mieć problem ze swoją figurą. Zawadzka wyznała, że przeszkadza jej… biust!

– Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne – powiedziała modelka.

Marcelina Zawadzka: wymiary gwiazdy są perfekcyjne, mimo że nie do końca standardowe jak na modelkę. Przy imponującym wzroście 180 cm Zawadzka może się pochwalić naprawdę fantastycznymi wymiarami: 90 cm w biuście, 63 cm w talii i 90 cm w biodrach. Do tego modelka waży jedynie 54 kg! Figura byłej Miss to marzenie wielu Polek, nie możemy się doczekać, by oglądać Marcelinę Zawadzką w nowym programie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcelina zawadzka: wymiary
instagram.com/marcelina_zawadzka

Była Miss Polonia może pochwalić się naprawdę imponującą sylwetką!

marcelina zawadzka: wymiary
instagram.com/marcelina_zawadzka

Choć w jednym z wywiadów wyznała, że w pracy modelki przeszkadza jej obfity biust, gwiazda nadal spełnia się w zawodzie.

marcelina zawadzka: wymiary
instagram.com/marcelina_zawadzka

Niedługo będziemy mieli okazję podziwiać wdzięki gwiazdy w nowym programie Dance, dance, dance!

marcelina zawadzka: wymiary
instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka wystąpi w nim u boku Rafała Maślaka, byłego Mistera Polski.

marcelina zawadzka: wymiary
instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka: wymiary modelki są marzeniem wielu kobiet. Gwiazda wygląda fenomenalnie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile waży Renata Kaczoruk? Modelka ma 181 cm wzrostu, a jej waga jest piórkowa
  2. Dorota Szelągowska z partnerem. Zgarnęła TeleKamerę za „Osobowość roku”
  3. Ile ma lat Angelika Mucha? Wiek influencerki was zaskoczy

źródła: fakt.pl, wikipedia.pl, telemagazyn.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.