Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wezmą ślub? Choć w rozmowie z „Dalia Talks” partnerka mistrza świata ujawniła parę szczegółów w sprawie planowanych zaślubin z jej udziałem… a raczej z udziałem jej postaci z serialu „19+”. 

Ziętek łączy karierę modelki z aktorstwem. Sławna stała się zaś głównie dzięki związkowi z Piotrem Żyłą. 

Marcelina Ziętek opowiedziała o ślubie. Nie chodzi jednak o Piotra Żyłę

Plotki wokół związku Marceliny Ziętek i Piotra Żyły nie cichną. Choć ani skoczek, ani aktorka nie powiedzieli nigdy oficjalnie, że są ze sobą, to wszyscy wiedzą, że tak jest.

Oboje bywają w tym samych miejscach, opiekują się tym samym psem, a Ziętek jeździ nawet samochodem skoczka. Mimo tego ich związek, przynajmniej oficjalnie, pozostaje tajemnicą. 

Po jego zwycięstwie, Ziętek zamieściła znaczące wideo na swoim InstaStories, na którym płakała po zdobyciu przez Żyłę medalu, dając jasno do zrozumienia, że cieszy się raczej nie z wyniku polskiego sportowca, ale z sukcesu ukochanego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Piotr Żyła już jakiś czas temu rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Justyną. Jest więc wolny jak ptak, a była małżonka dała mu nawet zielone światło do poślubienia innej kobiety.

Czy jednak młodzi w ogóle myślą o zaślubinach? Ich związek nie trwa jeszcze bardzo długo, byłaby to więc niespodzianka. Ziętek w rozmowie z „Dalia Talks” postanowiła opowiedzieć o tym, że niedługo weźmie ślub, ale… jako postać z serialu „19+”.

Marcelina Ziętek w „19+”

Ziętek pracuje głównie jako modelka i aktorka. Stała się znana przede wszystkim dzięki serialowi paradokumentalnemu „19+”, który opowiada historie z życia młodych-dorosłych. 

Aktorka wcieliła się tam w postać Kai Jarosik, która przeniosła się do „19+” z serialu „Szkoła”. Dziewczyna jest z zawodu barmanką.

Teraz mamy w wątku ślub. Nie wiadomo oczywiście, czy do niego dojdzie, nie mogę nic zdradzać – informowała Ziętek w wywiadzie. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [sport.se.pl]