W dalszym ciągu nie milkną echa zwycięstwa Piotra Żyły na mistrzostwach świata w Oberstdorfie, a jego ukochana, Marcelina Ziętek pokazuje, jak spędza czas w oczekiwaniu na świeżo upieczonego mistrza świata. Aktorka zamieściła na InstaStories fotografie, jak w pełnym słońcu korzysta z górskich uroków. Ten widok sprawia, że można jej pozazdrościć.

Sukces Piotra Żyły sprawił, że jego narzeczona, Marcelina Ziętek oszalała z radości. Dobry nastrój nie opuszcza jej do dziś, a najlepszym tego dowodem są publikowane zdjęcia i filmy na InstaStories. Gwiazda korzysta z pięknej pogody.

Marcelina Ziętek po sukcesie Piotra Żyły

Wczorajsze popołudnie zapadnie w pamięci Marceliny Ziętek na długie lata. Jej narzeczony, Piotr Żyła odniósł największy sukces w swojej karierze. Został mistrzem świata w skokach narciarskich na normalnej skoczni w Oberstdorfie. Przed konkursem nikt nie stawiał go w gronie faworytów, a on udowodnił, że potrafi być nieprzewidywalny.

Niedługo po zwycięstwie Piotra, narzeczona, która dopingowała go z domu wstawiła na InstaStories bardzo wymowne nagranie, w którym okazywała swoje ogromne szczęście. Nie mogła powstrzymać łez radości. Trudno się temu dziwić, ponieważ było to naprawdę prestiżowe osiągnięcie.

Chociaż para w dalszym ciągu nie ujawniła oficjalnie swojego związku, to nikt nie ma wątpliwości co do jego istnienia. Co więcej, niedawno pojawiły się informacje, jakoby para miała zamieszkać razem. Jak donosi party.pl Ziętek i Żyła mieli osiedlić się w rodzinnej miejscowości Piotra, gdzie mogą cieszyć się pięknymi, górskimi widokami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

I właśnie w ten sposób Marcelina Ziętek spędza czas dzień po zwycięstwie Piotra w Oberstdorfie. Dziewczyna opublikowała na InstaStories zapierające dech w piersiach widoki, oraz pokazała, że korzysta z pięknej pogody, zasiadając na skąpanym w słońcu tarasie.

Sukces Piotra Żyły

Piotr Żyła został mistrzem świata na normalnej skoczni w Oberstdorfie. Jest to zdecydowanie największy odniesiony przez niego sukces w karierze sportowej. W 2017 roku udało mu się zająć trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Lahti i był to ostatni indywidualny sukces 34-latka.

W konkursie Piotr oddał dwa znakomite skoki. W pierwszej serii skoczył na odległość 105 metrów, czym zdeklasował konkurencję, a w drugiej jedynie potwierdził swoją dominację lądując na wysokości 102,5 metra.

Dzięki temu nasz polski skoczek dorobił się nie tylko wielkiego prestiżu, ale także fortuny pieniężnej. W gronie polskich faworytów stawiano przede wszystkim Kamila Stocha i Dawida Kubackiego, którzy także mają tytuły mistrza świata na swoich kontach.

Radość Marceliny Ziętek, jest całkowicie uzasadniona. Jej ukochany wkrótce wróci do domu i wspólnie będą mogli świętować odniesiony przez niego sukces. Jak myślicie, czy z tej okazji zdecydują się pokazać wspólnie?

Zobacz zdjęcia:

Marcelina Ziętek
fot. instagram.com/marceepan

Marcelina Ziętek dzień po sukcesie swojego narzeczonego korzysta z pięknej pogody.

Marcelina Ziętek
fot. instagram.com/marceepan

Młoda aktorka pokazuje, że przepełnia ją szczęście.

Marcelina Ziętek
fot. instagram.com/marceepan

Udostępniła widoki, które prawdopodobnie pochodzą z ich wspólnego domu w rodzinnej miejscowości Piotra Żyły.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl