Lelum.pl > Nowości > Marcie Kubackiej wszczepili rozrusznik serca. Tak wygląda jej codzienność. Komentarze płyną z całej Polski
Michał Fitz
Michał Fitz 23.09.2023 10:10

Marcie Kubackiej wszczepili rozrusznik serca. Tak wygląda jej codzienność. Komentarze płyną z całej Polski

Kubaccy
fot. instagram.com/marta_ku_

Kilka miesięcy temu cała Polska żyła tym, co stało się z Martą Kubacką. Nagle ujawniły się poważne problemy zdrowotne żony uwielbianego przez wszystkich skoczka, przez co jego świat z dnia na dzień stanął na głowie. Jak dziś wygląda ich życie?

Marta Kubacka - problemy z sercem

W marcu, akurat gdy jej mąż był poza granicami kraju na zawodach, Marta Kubacka po prostu zasłabła. Natychmiast została przewieziona do szpitala, gdzie okazało się, że jej stan jest dosyć poważny. Dzięki interwencji wielu wpływowych osób, którym los rodziny skoczka nie jest obojętny, kobieta wkrótce trafiła na najlepszy kardiologiczny oddział w kraju, znajdujący się w Zabrzu.

Jej mąż z kolei błyskawicznie wrócił wtedy do kraju. Bez wahania porzucił zawody i odpuścił resztę całego sezonu, choć prawdopodobnie znalazłby się na podium klasyfikacji generalnej. Wtedy liczyła się tylko rodzina.

W TVP będą zdruzgotani. Halina Mlynkova nie wystąpi na ich dzisiejszym koncercie

Marta Kubacka uratowana

Najlepsi specjaliści w kraju doprowadzili organizm Marty Kubackiej do porządku, choć trwało to kilka dobrych tygodni. Ostatecznie kobiecie wszczepiono rozrusznik serca, który ma zapobiec potencjalnej powtórce nieszczęsnej sytuacji.

Dzięki temu dziś Marta Kubacka może już żyć niemalże całkowicie normalnie. Prawdopodobnie dostała od lekarzy pewne zalecenia, których musi się trzymać, ale przede wszystkim znów może cieszyć się codziennością z najbliższymi.

Marta Kubacka pokazuje, jak wygląda teraz jej życie

Od czasu feralnego wypadku Marta Kubacka opublikowała w swoich mediach społecznościowych kilka wpisów, które ukazują jej życie. Jak widać, znów jest dobrze. Kubaccy byli niedawno na wakacjach w Turcji i każdą wolną chwilę spędzają całą rodziną. Fani skoczka nie mogą przestać się tym zachwycać.

  • Pięknie się na Was patrzy.
  • Cudownie to widzieć.
  • Jak dobrze wiedzieć Was wszystkich razem.
  • Wspaniały widok - czytamy w komentarzach.

Źródło: Styl.fm