Marcin Hakiel wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko. Czy jednak po rozstaniu z Kasią Cichopek radzi sobie z obowiązkami domowymi? Okazuje się, że tancerz musiał prosić o pomoc.

Od kiedy Hakiel i Cichopek ogłosili decyzję o rozstaniu, ich dzieci spędzają czas naprzemiennie u mamy i taty. Jak mężczyzna radzi sobie z obowiązkami domowymi po odejściu partnerki?

Marcin Hakiel potrzebował pomocy w opiece nad dziećmi

Tancerz dba o to, by dzieci  13-letniego Adama i 8-letnią Helenę. Pociechy wymagają sporo uwagi, a choć tata zapewnia im emocjonujące wycieczki w góry (więcej TUTAJ), wiele osób interesowało, jak radzi sobie na co dzień.

Tym bardziej że gwiazdor wyznał ostatnio, że marzy mu się jeszcze jedno dziecko (więcej TUTAJ). W rozmowie z portalem Plejada przyznał jednak, że obecnie musi pomagać mu niania.

Hakiel przyznał w rozmowie, że sprzątanie jest czynnością, którą bardzo lubi i przy której się relaksuje, jednak gotowanie to jego słaby punkt:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

— Z gotowaniem jest kiepsko. Śniadanie i kolację dla dzieci zawsze ogarnę, ale jeśli chodzi o obiad, to zazwyczaj kogoś proszę o pomoc — ujawnił tancerz, dodając, że pomaga mu niania, pani Dorota.

Pomoc niani przydaje się też w takich sytuacjach, jak odbieranie dzieci ze szkoły i przebranie Helenki za Marilyn Monroe:

—Ostatnio córka musiała się przebrać do szkoły za Marilyn Monroe i jak przyniosła mi kartkę, to się przeraziłem. Na szczęście Dorota to ogarnęła. Też zastanawiałem się, jak zrobić pierwszy makijaż przyznał Hakiel, dodając, że wyzwaniem było nawet włączenie lokówki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Źródło: Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz  
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji  
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu