Lewandowscy to wyjątkowo zgrana słynna para. Jeszcze do niedawna to samo można było powiedzieć o małżeństwie Kasi Cichopek. Teraz Anna pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Robertem, a Marcin Hakiel nie wytrzymał. Pod fotografią pojawiła się reakcja tancerza.

Show-biznes nie należy do najkorzystniejszych środowisk dla budowania swojego związku. Boleśnie przekonały się o tym niektóre pary — jak Roznerski i Kalska, Kossakowski i Wojciechowska, czy wreszcie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, pomimo naprawdę imponującego stażu.

Tym więcej podziwu i zazdrości wzbudzają partnerzy i sławni małżonkowie, którzy nadal mogą się poszczycić silną i trwałą relacją. Należą do nich m.in. Robert i Anna Lewandowscy. W przyszłym roku para będzie obchodzić swoje cynowe gody, czyli 10 rocznicę ślubu.

Marcin Hakiel zareagował na romantyczne zdjęcie Anny Lewandowskiej

Warto przypomnieć, że poważny staż mieli także Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. W przypadku tej pary prawie można już było mówić o godach kryształowych. Niestety, w 14 roku swojego małżeństwa i po aż 17 latach związku ogłosili swoje rozstanie.

Choć żadne z nich nie udzieliło szczegółowych informacji, fani nadal wypatrują u obojga oznak żalu czy zawodu. U Kasi Cichopek bardzo szybko zauważono gwałtowny spadek wagi. Aktorka chudnie w oczach, co część obserwujących zwala na karb stresu przy rozwodzie. Natomiast tancerz udostępniał zdjęcia i chwalił się metamorfozami, lecz część internautów zauważyła w jego oczach smutek.

Dla niektórych może być więc zaskoczeniem, że gdy Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z Robertem, Marcin Hakiel był jednym z tych, którzy na nie zareagowali. Fotografia nie pozostawia żadnych wątpliwości – „Państwo Lewi” nadal wyglądają na bardzo zakochanych a ich opromienione słońcem twarze zdradzają wielkie szczęście.

Spośród niemal 73 tysięcy polubień, to jedno od byłego męża Kasi Cichopek zdecydowanie przykuwa uwagę. Poza nim na wpis zareagowała m.in. Agnieszka Dygant.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca
Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl