Marcin Hakiel bardzo dba o to, by jego dzieci nie odczuły za przesadnie rozstania rodziców. W związku z tym organizuje im wiele zajęć. Z synem chociażby często wybiera się na siłownię. Teraz zabrał swoje pociechy na dłuższy wypad.

Tancerz publikował już bowiem kilka fotek z przejażdżek autem, ale wydaje się, że teraz nie był to krótki kurs. Wybrał się bowiem z nimi do znanego kurortu.

Marcin Hakiel na wyjeździe z dziećmi

Do tej pory o wczasy swoich pociech skrupulatnie dbała Katarzyna Cichopek. Na święta wielkanocne zabrała je na egzotyczne Malediwy. Z kolei w majówkę podziwiała wraz z nimi uroki wiosennej Polski. Wychodzi na to, że dzieci ledwo zdążyły się wypakować z wyjazdu z mamą, a teraz pojechały na wypoczynek z tatą.

Gdzie wobec tego zabrał je ojciec? Jak widać na obszernej relacji Marcina Hakiela, rodzinka wybrała się do Zakopanego. Po zdjęciach można sądzić, że ulokowali się w ekskluzywnym hotelu. Co ciekawe, opis jednej z fotek wskazuje, że tancerz poświęcił się i spał na pościelonej kanapie, a duże łóżko zostawił swoim dzieciom.

Jak spędzał z nimi czas? Niestety, pogoda nie była dla nich łaskawa, bo trafili na deszczowy okres, dlatego musieli zająć się czymś pod dachem. Na jednej z fotek widać, jak córka Hakiela bawi się kolorową plasteliną, lepiąc z niej krówkę.

Warto przy okazji podkreślić, że Zakopane nie jest absolutnie obojętne Hakielowi, dlatego możemy podejrzewać, że nie wybrał go przypadkowo. To jedno z jego ulubionych miejsc w kraju. Mało tego, w 2008 roku brał tam ślub z Katarzyną Cichopek. Całkiem niedawno wspominał zresztą to wydarzenie, publikując zdjęcia z ceremonii i sali weselnej.

Zobacz relację:

Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel
instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl