Marcin Hakiel pochwalił się w mediach społecznościowych prezentem od dzieci na Dzień Ojca. Pociechy zaskoczyły go własnoręcznie przygotowanym darem. We wpis przyznał, ile znaczy dla niego ojcostwo.

Tancerz z wieloletniego małżeństwa z Kasią Cichopek doczekał się dwójki dzieci: 12-letniego Adama oraz 8-letnią Helenę. Po ogłoszeniu rozstania sympatycy gwiazdorskiego duetu zastanawiali się, jak będzie wyglądała kwestia wychowywania małoletnich pociech.

Marcin Hakiel postanowił z byłą partnerką dzielić się odpowiedzialnością. Obecnie rodzeństwo przebywa z ojcem ze względu na dzisiejsze święto.

Marcin Hakiel świętuje Dzień Ojca z dziećmi

Obserwatorzy tancerza w mediach społecznościowych byli niejednokrotnie świadkami, jak mężczyzna spędza czas ze swoimi pociechami. Wspólnie wyjeżdżają na wycieczki, a choreograf często pomaga im z codziennymi obowiązkami.

Dzisiejszy dzień był szczególnie ważny, ponieważ 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Marcin Hakiel z tej okazji podzielił się w mediach społecznościowych prezentem, który przygotowały dla niego dzieci.

Rodzeństwo zdecydowało się na własnoręcznie zdobioną czapkę oraz laurkę dla taty. Kolorowymi serduszkami wyznali własne uczucia względem mężczyzny.

Kochamy Cię tata — widniało na białej czapce.

Marcin Hakiel postanowił udostępnić zdjęcie prezentu wraz z małoletnimi pociechami. Opis pod wspólną fotografią może rozczulić. Tancerz wyznał, ile znaczy dla niego ojcostwo.

Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda, jaka spotkała mnie w życiu! — napisał Marcin Hakiel.

Gwiazdorki duet pomimo ogłoszenia rozstania, chce, aby dwójka dzieci przeżyła ten okres w jak najmniej stresowych warunkach. Zarówno Kasia Cichopek jak i Marcin Hakiel regularnie spotykają się z synem oraz córką. Wspólnie spędzony czas z pewnością pomoże im się przystosować do nowej sytuacji, w której się znaleźli.

Marcin Hakiel
Fragment relacji Marcina Hakiela na Instagramie (instagram.com/marcinhakiel/)
Marcin Hakiel
Fragment relacji Marcina Hakiela na Instagramie (instagram.com/marcinhakiel/)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel skończył 39 lat. Pokazał, jaką niespodziankę zrobiły mu dzieci
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?