Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.04.2022 17:57

Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Marcin Hakiel
Fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek wielokrotnie publikował posty, które martwiły jego fanów. Nowe publikacje tancerza w mediach społecznościowych wywołały kolejną falę komentarzy od zaniepokojonych internautów.

W ostatnich dniach gwiazdor zamieszczał na Instagramie cytaty z Jana Pawła II oraz zdjęcia z wesela z Kasią (więcej TUTAJ). Publiczne rozpamiętywanie bolesnych wspomnień samo w sobie może być powodem do niepokoju, ale najnowsze wpisy dolały oliwy do ognia.

Marcin Hakiel zmartwił fanów wpisem na Instagramie

Tancerz, kiedy nie publikuje na Instagramie ujęć z siłowni, próbuje dać wyraz trudnym emocjom, z jakimi musi mierzyć się po rozstaniu. Coraz więcej wpisów w mediach społecznościowych wywołuje lęk o sytuację Marcina.

Podczas gdy Cichopek nie daje po sobie poznać, że w jej życiu zaszło coś niepokojącego – co więcej – wyraźnie rozkwita, publikując zdjęcia z egzotycznych wakacji na Malediwach (więcej TUTAJ), o tyle Hakiel zamieszcza smutne piosenki i wspomnienia ze ślubu.

Wczoraj gwiazdor opublikował fotografię skromnego wielkanocnego koszyczka, podpisując ją „Dużo spokoju i wyciszenia w te święta!”. Życzenia te skierowane były do fanów, ale wywołały tylko więcej niepokoju. W komentarzach czytamy:

To zapewne bardzo ciężkie Święta dla Pana. Wszystko jest teraz potrzebne, te ciężkie chwile również. Będzie pięknie. Życzę Panu mnóstwo spokoju, miłości. Wesołych Świąt.

– Wesołych Świąt. Ależ Ty tęsknisz za Kaśką.

– Dzięki, Marcin. Życzę tak samo, spokojnych i radosnych świąt wielkanocnych. Chociaż wiem, że ci ciężko.

Chyba pan tęskni za Kasią – piszą internauci.

Niepokój fanów tancerza mogła wywołać piosenka, jaką ten zamieścił w relacji na Instastories. Chodzi o utwór Camili Cabello „Bam Bam”. Piosenka opowiada o toksycznej miłości i niemożności pogodzenia się z utratą ukochanej osoby.

Ujeżdżaliśmy fale, próbując się nie utopić; i z zewnątrz miałem wszystko pod kontrolą; ale wewnątrz jakby się rozpadłem; gdzie bym był? Jesteś wszystkim, czego potrzebuję; moim światem, kochanie, trzymasz mnie, zawsze mnie trzymasz – można w niej usłyszeć.

Co sądzicie o tym wszystkim?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Marcin Hakiel

Źródło: tekstowo.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca