Choć Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel we wspólnym oświadczeniu, w którym informowali o swoim rozstaniu, zaznaczyli, że nie zamierzają swojej decyzji komentować medialnie, tancerz zdecydował się jednak zabrać głos.

Mężczyzna był bowiem gościem ostatniego odcinka programu „Miasto Kobiet”. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską wyjawił, jak zakończył się jego wieloletni związek.

Marcin Hakiel o związku z Katarzyną Cichopek

Już po aktywności Marcina w mediach społecznościowych można było wywnioskować, że słabo radzi sobie z rozstaniem. Jak się okazuje, było ono dla niego zaskoczeniem, bo przez dotychczasowe 17 lat związku zawsze dogadywał się ze swoją ukochaną. Proponował nawet, by para wspólnie udała się na terapię, która może uratuje związek. Z tego co powiedział, wynika jednak, że jego żona była już zdecydowana na rozstanie.

Jak do niego doszło? Tancerz wyjawił, że w ostatnim czasie jego małżonka prosiła go o więcej wolności. Ten oczywiście chciał dla niej dobrze, dlatego spełniał wymagania swojej ukochanej. Jak można rozumieć z jego wypowiedzi, dopiero po czasie okazało się, że Katarzyna Cichopek prawdopodobnie nawiązywała już inną relację.

– Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię skwitował gorzko Hakiel.

Warto przy okazji przypomnieć, że po rozpadzie małżeństwa Kasi Cichopek media zaczęły sugerować, że może być ona związana z Maciejem Kurzajewskim, z którym wspólnie prowadzi „Pytanie na Śniadanie”. Co ciekawe, dziennikarz też niedawno się rozwiódł. Ta relacja nie została jednak potwierdzona przez samych zainteresowanych.

We wspomnianej wyżej rozmowie Marcin Hakiel wyjawił także, że pewna część jego wciąż życzliwie myśli o byłej partnerce. Wytłumaczył, że nie wyobraża sobie, by po 17 latach związku można było tak po prostu o kimś z dnia na dzień zapomnieć.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl