Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zrobił się bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Po jego publikacjach można sądzić, że tęskni za swoją żoną. Tym razem udostępnił kolejny, wiele sugerujący materiał.

Tancerz podał dalej post zakopiańskiego lokalu, w którym wydarzyły się niezwykle ważne dla niego rzeczy. Mają bezpośredni związek z Kasią Cichopek.

Marcin Hakiel o swoim ślubie

Marcin Hakiel udostępnił bowiem post Resortu Bachleda, w którym, jak się okazuje, spędził wiele pięknych chwil. Jak można wnioskować z tego, co napisał, w tym miejscu najpierw się zaręczył, a potem wyprawił wesele. Zachwycał się, wspominając, jak dobrze bawił się wtedy z przyjaciółmi i bliskimi. W obliczu nadchodzącego rozwodu z aktorką takie retrospekcje wydają się dosyć zaskakujące.

Tym bardziej że nie jest ona jedyną tego typu wiadomością, która wypłynęła od tancerza. Wcześniej opublikował w swojej relacji serię ulubionych rzeczy. Wrzucił więc swój ukochany widok, uwielbianą piosenkę oraz zdjęcie. Sęk w tym, że fotografia ta pochodzi właśnie z jego ślubu. Widać na niej, jak Hakiel i Cichopek, ewidentnie wówczas zakochani, mocno się ściskają.

To zresztą niejedyne wpisy, które mogą sugerować obserwującym, że ich ulubieniec przeżywa rozstanie z żoną. Ostatnio udostępniał chociażby piosenkę Smolastego i Oliwki Brazil, popularnych wśród młodzieży wykonawców, których utwór opowiada o nieszczęśliwej i toksycznej miłości. Na tym nie koniec. Tancerz publikował też krzepiący cytat z Jana Pawła II, który może wskazywać na to, że jego samopoczucie nie jest obecnie najlepsze, ale wierzy on, że szczęście jeszcze nadejdzie.

Co ciekawe, tego typu aktywności próżno szukać na profilu Kasi Cichopek. Ta publikuje głównie swoje fotki w nowych kreacjach, na których uśmiecha się od ucha do ucha. Niedawno poleciała z kolei na Malediwy wraz z dziećmi i rodziną swojego brata. Na wczasach również wygląda na wyjątkowo szczęśliwą.

Zobacz relację:

Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl