Marcin Hakiel niedługo po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zaczął mocno eksperymentować ze swoim wyglądem. Ściął włosy i przefarbował je na jasny blond, a do tego zaczął się ubierać bardzo młodzieżowo. Teraz dalej kombinuje ze stylem.

W sieci opublikował bowiem zdjęcie, na którym widać go w ciekawym wydaniu. Tam nie wygląda już jednak jak kolega swojego syna. Wręcz przeciwnie, prezentuje się niczym poważny pan z ubiegłego wieku.

Marcin Hakiel w nowym wydaniu

Na wspomnianej wyżej fotce widzimy Marcina Hakiela, który znajduje się w dobrej restauracji i popija kawkę. Widać, że nie był to zwykły, szybki, weekendowy wypad do kawiarni, bo tancerz był ubrany naprawdę elegancko. Na sobie miał koszulę, a także kamizelkę, która już tworzy pewną ekstrawagancję.

To jednak nie ona była najbardziej zaskakującym elementem garderoby Hakiela. Uwagę najbardziej przykuwa bowiem jego kaszkiet w kratę, który bardzo słusznie budzi wśród obserwujących skojarzenia z latami 20. ubiegłego wieku. Niewykluczone, że Marcin w ostatnim czasie oglądał popularny serial Peaky Blinders i nieco się nim zainspirował.

Wnioskując po opisie, w którym pojawił się hashtag „new chapter”, możemy przypuszczać, że tancerz będzie pokazywał się w takim wydaniu przez jakiś czas, ponieważ napisał o nowym rozdziale w swoim życiu. To jednak stwierdzenie dosyć ogólne, dlatego można je różnie interpretować. Być może nawiązuje nie do samego Marcina a do osoby, która robiła mu zdjęcie?

Internauci podzieleni, metamorfoza Marcina Hakiela nie wszystkim przypadła do gustu

Poprzednia, bardziej młodzieżowa i szalona stylówka Marcina raczej nie zachwyciła jego obserwujących. Ci wówczas pisali, że po prostu zwraca na siebie uwagę po rozstaniu. Nie obyło się też bez kilku zarzutów o kryzys wieku średniego. Jak wobec tego użytkownicy Instagrama zareagowali na klasyczną wersję tancerza?

Dużo lepiej. W sekcji komentarzy nie brakuje emotikonów wyrażających zachwyt. Fani widocznie uznali, że Marcinowi bardziej pasuje ta nieco ekstrawagancka, ale jednak elegancka stylizacja.

Warto jednak zaznaczyć, że nie każdy z obserwujących podziela to zdanie. Jedna z internautek była szczególnie zszokowana, ale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Uznała bowiem, że taki ubiór znacząco Marcina postarza.

– Jezu, jak chłop 60 lat — pisze wstrząśnięta obserwująca.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przyłapani przez paparazzi. Wszystko przed domem tancerza
  2. Nowakowska nagle zwróciła się do Kammela: „To jest hit wszech czasów, co powiedziałeś”. Wszystko poszła na żywo
  3. Edyta Górniak odleciała, straszy fanów wodą w butelce. „Uzyskaj właściwy kod częstotliwości”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl