Patrząc na aktywność medialną, nie ma wątpliwości, że to Marcin Hakiel bardziej przeżył rozstanie niż Katarzyna Cichopek. Tancerz pisał o swoich rozterkach, przemyśleniach, a także wyjawił, że udał się na terapię. Jak widać jednak, wszystko udało się już uporządkować.

Próżno już bowiem przeglądać relacji tancerza w poszukiwaniu wspominkowych zdjęć ze ślubu czy cytatów dotyczących nieszczęśliwej miłości. Marcin emanuje pozytywną energią, którą wlała w niego nowa partnerka.

Marcin Hakiel ma już nową partnerkę

Informacje o tym, że tancerz związał się z inną kobietą, pojawiły się już na początku wakacji. Pisano o tym, że poznał w sieci kobietę, która również jest po przejściach i ma dzieci. Wówczas były to jednak tylko medialne doniesienia, których sam zainteresowany nie chciał potwierdzić. Nabrał wody w usta, ale z czasem zaczął odkrywać karty.

Niedawno na jego Instagramie pojawiła się fotka, na której trzymał kobiecą dłoń. Jej właścicielki nie było jednak w kadrze, ale klimat zdjęcia ewidentnie wskazywał na to, że nie jest to dla niego przypadkowa osoba. Później zrobił sobie z nią zdjęcie, ale tak, że twarz kobiety została zasłonięta jego głową.

Teraz w sieci wrzucił fotkę z wesela, na które został zaproszony. Na imprezę nie poszedł sam, a ze swoją nową partnerką, która również jest widoczna na zdjęciu, ale, do czego już Marcin nas przyzwyczaił, nie w pełnej okazałości. Kobieta jest uwieczniona tyłem, co eksponuje jej wyjątkowe, weselne uczesanie.

Marcin Hakiel rozwiódł się z Katarzyną Cichopek

Opisane wyżej fotografie pozwalają wnioskować, że pod względem uczuciowym relacja z Marcina z Kasią jest już całkowicie zamknięta. Całkiem niedawno udało się ją także rozwiązać na płaszczyźnie prawnej. Byli partnerzy uzyskali od sądu rozwód.

Warto podkreślić, że rozeszli się z wielką klasą. Media od początku sugerowały, że będą chcieli rozstrzygnąć to na jednej rozprawie, bez orzekania winy i walki o opiekę nad dziećmi. Tak się ostatecznie stało, przez co od 25 sierpnia już oficjalnie nie są małżeństwem.

Zobacz zdjęcie:

Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel zarzekał się, że jego nowy związek nie będzie publiczny. I znów pokazuje ukochaną
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl