Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Miller pokazał zdjęcie stóp. Fanki nie kryły zniesmaczenia
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 21.02.2021 19:56

Marcin Miller pokazał zdjęcie stóp. Fanki nie kryły zniesmaczenia

Marcin Miller
Instagram/marcinmillerboys

Marcin Miller często i chętnie dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych różnymi chwilami ze swojego życia. Ostatnio postanowił pokazać, jak dba o niego jego żona. W tym celu zamieścił fotografię, na której znalazły się jego nagie stopy.

Jak się okazało, nie wszystkim spodobał się taki widok. Fanki zwróciły uwagę na jeden widoczny szczegół.

Marcin Miller pokazał swoje stopy. Fanki zwróciły uwagę na jeden szczegół

Marcin Miller bryluje nie tylko na scenach i w muzyce disco polo, ale również w mediach społecznościowych.

Bardzo często zamieszcza zdjęcia, na których pokazuje sprzedawany sprzęt, swoją pracę w studiu czy spotkania rodzinne. Tym razem postanowił pochwalić się jednak czymś innym.

Moja lepsza połowa zasugerowała, że przyszedł czas na moje kopyta – napisał na Instagramie pod zdjęciem najpierw swojej zdziwionej twarzy, a potem stóp.

Fani od razu zareagowali. Wielu z nich zwróciło uwagę na zbyt długie paznokcie u gwiazdora.

O fuj. Jak pana lubię, tak mnie zdjęcie tych długich paznokci zniesmaczyło. Zaniedbany facet to okropny widok, u rąk tez tak nieładnie noszone paznokcie? To jak z resztą higieny? Bryyyy – napisała jedna z obserwujących.

– Nie no, paznokcie wymiatają – śmiał się inny.

To już żenada naprawdę – dodała inna osoby.

Niektórzy bronią zbyt długich paznokci

Ludzie zniesmaczeni, bo stopy zobaczyli. Co za tragedia. FUUUUUJ STOPY. Ludzka rzecz, każdy ma stopy i każdy dba o nie na swój sposób. Jeśli chodzi o długość paznokci, to wcale nie musi oznaczać że są niezadbane. Sam nie mogę mieć krótkich, bo wrastają – bronił muzyka jeden z internautów.

Marcin Miller zapewne dobrze zadbał tym razem o swoje „kopyta”. Może dzięki temu już niedługo będą znów sprawnie nosić go po scenie?