Marcin Miller: żona króla disco-polo trzyma się z daleka od show-biznesu i nie zabiega o popularność. Chociaż z wokalistą Boys jest od liceum, nawet najwierniejsi fani muzyka nie wiedzą o niej zbyt wiele. Na szczęście udało nam się dotrzeć do kilku interesujących informacji. Życie u boku znanego artysty nie było łatwe. Ich związek był wystawiony na poważną próbę!

Polacy kochają jego przeboje — niewiele imprez obywa się bez takich hitów jak Jesteś szalona czy Wciąż pamiętam. Chociaż fanki marzą o spędzeniu nawet kilku minut w obecności lidera Boys, on od kilkudziesięciu lat pozostaje wierny jednej kobiecie. Marcin Miller: żona jest miłością życia wokalisty. W przeciwieństwie do wielu innych partnerek gwiazd ceni sobie prywatność i stara się w miarę możliwości unikać ścianek. Zaskakujące wyznanie piosenkarza: „my jesteśmy jakby innym światem”. 

Marcin Miller: żona gwiazdora unika mediów. Kim jest Anna Miller?

Marcin Miller przyznał w rozmowie z agencją Newseria, że jego partnerka konsekwentnie odrzuca zaproszenia na różne show-biznesowe imprezy. Anna Miller nie uczestniczyła nawet w koncercie sylwestrowym swojego męża. Zamiast pozować do zdjęć na ściankach, wolała przywitać Nowy Rok w towarzystwie… kotów. 

Według ustaleń wp.pl para od lat mieszka w Ełku. W przeszłości Marcin i Anna zastanawiali się nad przeprowadzką do Warszawy, gdzie kupili apartament. Jednak ostatecznie kobieta nie odnalazła się w stolicy i zatęskniła za spokojniejszymi rejonami. Marcin Miller: żona piosenkarza stanowi dla niego wielkie wsparcie, jednak stanowczo odmawia towarzyszenia mu na czerwonym dywanie.

— Moja żona, my jesteśmy jakby innym światem. […] Powiedziała: kochanie, to jest twój świat, ścianki, autografy, rób swoje, ja ci nie będę przeszkadzała. Kiedyś jej proponowałem, żeby przyjechała — nie, to nie — cytuje muzyka Newseria

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Para ma dwóch dorosłych synów, Alana i Adriana. Kilka lat temu pierwszy z mężczyzn założył własną rodzinę i dziś mieszka z żoną w Białymstoku. 

Jak Marcin Miller poznał swoją żonę?

Marcin Miller: żona muzyka poznała swojego obecnego partnera, kiedy oboje uczęszczali jeszcze do szkoły średniej. Ich związek został wystawiony na próbę, gdy oboje podjęli studia w innych miastach. Na szczęście uczucie okazało się silniejsze niż kilometry. 

Kilka lat temu małżonkowie zdecydowali się zrobić wyjątek i zgodzili się, aby fotoreporterzy odwiedzili ich w domu. Jak czytamy na wp.pl, mimo że Anna Miller unika fleszy aparatów, w ogóle nie wydawała się speszona obecnością dziennikarzy. Uśmiechnięta i swobodna, chętnie pozowała do licznych zdjęć z ukochanym. 

Słyszeliście wcześniej o żonie Marcina Millera? Są naprawdę nietypową parą. Na szczęście pomimo różnic nadal bardzo się kochają.

ZOBACZ ZDJĘCIA MARCINA MILLERA:

marcin miller: żona
fot. instagram.com @marcinmillerboys

Marcin Miller: żona króla disco-polo jest jego przeciwieństwem. 

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.