Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Najman wydaje własną książkę. Gangsterski tytuł
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.01.2023 14:38

Marcin Najman wydaje własną książkę. Gangsterski tytuł

fot. Youtube/@MMABNB

Nowy Rok często jest czasem zmian w życiu, wprowadzania postanowień, próbowania nowych rzeczy. Marcin Najman właśnie postanowił przyjść do nas z nowością. Planuje wydać własną książkę.

El Testosterona” raczej kojarzy się z walkami, oktagonem, ringiem. Ostatnio coraz częściej myśl o nim wywołuje skojarzenia z „Hejt Parkiem” lub kontrowersjami wokół niego. Z książką raczej nam się nie kojarzy.

Najman pisze książkę

Już za 2,5 miesiąca Marcin Najman stanie do walki z Jackiem Murańskim na High League 6. Zapowiedział w swoim nowym nagraniu, że mocno liczy, iż do tego czasu pozycja zostanie już wydana.

W książce Najman ma ujawniać kulisy i smaczki ze świata polskich freak fightów począwszy od 2009 roku i jego starcia na KSW z Mariuszem Pudzianowskim. Marcin zapowiada, że fani o wielu rzeczach, które pojawią się w książce, nie mają pojęcia.

Najman ojcem chrzestnym polskich freak fightów?

El Testosteron” postanowił podzielić się tytułem swojego dzieła literackiego. Będzie ono nosiło nazwę „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”. Trzeba przyznać, że jest to ciekawy pomysł.

Sam Marcin przyznaje, że tytuł nie powinien budzić dyskusji i nikogo nie powinno dziwić, że samego siebie określa tym mianem. W tym akurat trzeba przyznać mu rację, bo jego walka z „Pudzianem” przeszła do historii polskiego sportu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sebastian Fabijański wystąpi w co-main evencie Fame 17. Znamy jego rywala
  2. Projekt Team X zakończony. Nie okazał się on sukcesem
  3. Kolejny skandal Queen of the Black. Chodzi o mieszkanie