Marcin Prokop opublikował kilka dni temu niejednoznaczny wpis na Instagramie. Dziennikarz pożegnał się z fanami i zakomunikował, że było to jego ostatnie nagranie ze studia Dzień Dobry TVN. Okazuje się jednak, że prezenter oraz jego telewizyjna partnerka Dorota Wellman, udają się po prostu na zasłużony urlop i wrócą do nas po wakacjach. Kamień z serca spadł wielu widzom!

Marcin Prokop znany jest ze swojego poczucia humoru, dziennikarz bowiem często sobie żartuje i nie stroni od sarkazmu. Jak sama Dorota Wellman powiedziała, później to ona musi wszystko prostować. Gwiazdy wyjaśniły, o co tak naprawdę chodzi w pożegnaniu z widzami!

Marcin Prokop wraca do TVN-u po wakacjach

Ulubiona para prezenterów – Marcin Prokop i Dorota Wellman zamienili się ostatnio miejscami i byli gośćmi w Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, Prokop wyjaśnił, że pożegnanie z widzami jest tylko chwilowe.

– Wszystkie rozkołatane serca uspokajam w tej chwili, wszystko jest dobrze. Wujek Marcinek i cioteczka Dorota wrócą już niedługo, ale na razie sami sobie zrobimy krótkie wakacje, by zebrać siły, zregenerować się i ruszyć do kolejnego boju – powiedział dziennikarz dodając, że cała sytuacja bardzo go wzruszyła.

  1. Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcie synka. Malec rośnie z dnia na dzień, jest podobny do mamy?
  2. Słynna siostra Anastazja podała najlepszy przepis na ogórki kiszone. Nie uwierzysz, jaką ma dla wszystkich radę
  3. Od 19 czerwca będziemy przestrzegać obostrzeń tylko w jednym miejscu? Wielu Polaków będzie niezadowolonych

Dorota Wellman ratuje partnera z opresji

Dorota Wellman także wtrąciła swoje trzy grosze w wyjaśnienie całej sprawy. Okazało się bowiem, że fani także ją zasypywali pytaniami. 

– Jak zwykle, księciunio narozrabiał, a ja muszę to potem prostować i odpowiadać na pytania, które mnie bardzo zaskoczyły. Np. jaką funkcję przy Szymonie Hołowni, gdyby został prezydentem, będzie pełnił Marcin Prokop – powiedziała rozbawiona.

Dziennikarka zdradziła, że powstały nawet plotki, że Marcin Prokop planuje pójść w stronę polityki i prześmiewczo stwierdziła, że nadawałby się na Ministra Obrony Narodowej. Cieszymy się, że lubiany duet odchodzi z ekranów tylko na moment!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcin Prokop
Fot. instagram.com/_marcinprokop_/

Marcin Prokop wzruszył się reakcją fanów.

marcin prokop
Fot. Screen z youtube.com/
TVN Fashion

Postanowił wyjaśnić, że nie znika z anteny na zawsze.

Marcin Prokop
instagram.com/dziendobrytvn

On i jego koleżanka z planu Dorota Wellman jadą na urlop. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Żalek dał popis na antenie Polsat News, pytał dziennikarkę o „produkcję gazów przez jej układ trawienny”. Nagranie, o którym ciężko zapomnieć
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Gdzie można pojechać bez kwarantanny? Znamy odpowiedź, wielu Polaków się ucieszy, czekaliśmy na decyzję od tygodni
  4. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję. Koniec, już nie ma odwrotu, fani zdruzgotani
  5. Złodziej okradł mnóstwo mieszkań. Wszyscy wpuszczali go do środka, miał jeden sposób, jakiego jeszcze nie było
  6. Niebywale zła wiadomość dla emerytów. Sytuacja dotyczy ponad 300 tysięcy osób

Źródło: plejada.pl 

 

Poprzedni artykułŻenująca wpadka w TVP, dziennikarze przesadzili. Widzowie domagają się bojkotu stacji
Następny artykułWypadek pojazdu z kolumny prezydenckiej. Drugim samochodem jechała rodzina z dziećmi
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.