Marcin Prokop już od września 2007 roku prowadzi z Dorotą Wellman program Dzień dobry TVN. Para prezenterów wydaje się jednym z najbardziej zgranych duetów na ekranie. Ostatnio Marcin Prokop zdradził prawdę o „mrocznych stronach” Doroty Wellman. Dziennikarka nie zostawiła tego bez komentarza.

Marcin Prokop musi znać bardzo dobrze Dorotę Wellman. Pracują blisko razem i tworzą duet prezenterski już 13 lat. Teraz w odcinku programu Kulisy sławy poświęconemu dziennikarce Marcin Prokop wyjawił prawdę o jej „mrocznych stronach”, a Dorota Wellman musiała odpowiedzieć na jego zarzuty.

Marcin Prokop o Dorocie Wellman

Marcin Prokop pojawił się w programie Kulisy sławy, aby opowiedzieć o swojej zawodowej partnerce Dorocie Wellman. 

– Jest osobą, która potrafi swoje sprawy, swoje problemy, swoje mroczne strony […] schować do kieszeni po to, żeby być jasnym słońcem w życiu innych — prezenter chwalił koleżankę.

Dziennikarz nie zdradził o jakich „mrocznych stronach” mówił, lecz w programie pokazano reakcję Doroty Wellman, która bardziej otwarcie o nich mówiła.

DOROTA WELLMAN Marcin Prokop
instagram.com/dziendobrytvn

Dorota Wellman o swoich „mrocznych stronach”

Dorota Wellman w programie jej poświęconym odniosła się do słów Marcina Prokopa. Opowiedziała o tym, co uważa za swoje największe wady i zdradziła, jakie są jej „mroczne strony”.

– Jest ich wiele, każdy normalny człowiek je ma. Jestem osobą wybuchową, osobą, z którą się trudno żyje. Jestem wiecznie w ruchu. Dla innej osoby może to być męczące — wyznała prezenterka. – Do tego, jestem uparta jak Żmudzin, mam żmudzkie korzenie. Jak się zapieram, to czterema łapami i nie odpuszczam, dopóki nie zrealizuje tego, co wymyśliłam. Nie jest łatwo ze mną żyć, myślę, że mój mąż nosi aureolę już teraz, a potem żywcem zostanie zabrany do nieba.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dorota wellman: Marcin Prokop
instagram.com/dziendobrytvn

Marcin Prokop odpowiedział na pytanie o Dorotę Wellman.

wpadka w dzień dobry tvn
facebook.pl/ddtvn

Prezenterzy pracują już razem paręnaście lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub. Zdradzili szczegóły, to będzie ceremonia inna niż wszystkie
  3. Polska gwiazda już po ślubie. Blond piękność pokazała zdjęcia męża i suknię
  4. Anna Wendzikowska kusi na Instagramie. Pokazała zdjęcie topless w wannie
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułSzczur myje się jak człowiek. Wideo wygląda, jak fotomontaż
Następny artykułNajczęstsze błędy w makijażu. Popełnia je każda z nas
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.