Marcin Prokop przy garach pręży swoje muskuły? To naprawdę się wydarzyło. Gdy DDTVN pokazało filmik z ulubionym prowadzącym, fani oszaleli. Chodakowska do lamusa – zaczęli skandować w komentarzach. O co chodzi i dlaczego Prokop eksponował swoje mięśnie przy garach? Nie uwierzycie!

Marcin Prokop wygląda świetnie, co zawdzięcza regularnym wizytom na siłowni. Prowadzący Dzień Dobry TVN chętnie dzieli się zdjęciami z treningów, a teraz pokazał w zabawny sposób, jak ćwiczy pośladki przy garach. Zobaczcie sami.

Marcin Prokop ćwiczy przy garach

Podczas czwartkowego wydania Dzień Dobry TVN standardowo Quczaj przeprowadzał trening dla telewidzów, tym razem przy użyciu garnków. Metoda trenera na tyle spodobała się prowadzącym, że ci spontanicznie postanowili do niego dołączyć i trenować razem z nim. Marcin Prokop prężył muskuły i ćwiczył pośladki przy garach. Mimo że miał na sobie marynarkę i eleganckie spodnie, nie przeszkodziło mu to w ćwiczeniach, a fanom programu bardzo spodobała się humorystyczna wersja ćwiczeń prezentera.

Ile zarabia Marcin Prokop?

Marcin Prokop cieszy się ogromną sympatią telewidzów, więc nie jest tajemnicą, że prezenter na swojej sławie i sympatii jest w stanie sporo zarobić. Ile zarabia Marcin Prokop? Prowadzący Dzień Dobry TVN może liczyć na największe stawki w branży. Jak donosi portal se.pl, prezenter na weekendowe wydanie programu śniadaniowego może liczyć na 30 tysięcy złotych, a za jeden odcinek programu Mam Talent zgarnia 20 tysięcy złotych.

Co więcej, jest rozchwytywanym konferansjerem, a stawki za poprowadzenie imprezy firmowej zaczynają się od 10 tysięcy wzwyż. Marcin Prokop jest bardzo atrakcyjny dla reklamodawców, możemy zobaczyć go w reklamie parówek oraz agenta ubezpieczeniowego. Śledztwo magazynu Super Express wykazuje, że za jedną kampanię reklamową zainkasował ponad pół miliona złotych. Nie się co dziwić, Prokop cieszy się fantastycznym wizerunkiem i jest wiarygodny dla wielu marek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcin Prokop
instagram.com@ddtvn

Prezenter prężył muskuły z garnkami podczas programu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBeata Kozidrak otarła się o śmierć. Jej samolot o mały włos się nie rozbił
Następny artykułMąż Izabeli Janachowskiej, Krzysztof to miliarder! Czym się zajmuje?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.