Marcin Prokop rozbawił tysiące Polaków jednym zdjęciem, jakie zamieścił na swoim Instagramie. Prowadzący Dzień Dobry TVN w żartobliwy sposób odniósł się do bardzo aktualnego dla nas wszystkich problemu. To co zamieścił jest do bólu prawdziwe. W komentarzach nie brakuje aprobaty fanów, jak i znajomych z branży. Zobacz, z czego śmieszkują!

Sezon letni świetnie sprzyja odpoczynkowi na łonie natury. Szczególnie w Polsce ludzie wolne popołudnia w ciepłe dni uwielbiają spędzać na grillowaniu. Marcin Prokop zamieścił zabawne zdjęcie dotyczące właśnie letniego grillowania i towarzyszącym mu komarom. Prezenter Dzień Dobry TVN rozbawił fanów, a także inne gwiazdy. 

Marcin Prokop zabawia na Instagramie

Niezależnie od poglądów niemalże wszystkich Polaków łączy wspólna niechęć do komarów, które szczególnie uprzykrzają nam życie podczas letnich wieczorów. Marcin Prokop na swoim profilu na Instagramie zamieścił zabawne zdjęcie dotyczące komarów, czym rozbawił Internautów. 

– Podobno picie czystego spirytusu, nacieranie się lewoskrętną cytryną oraz modlitwa do świętego tryfona z kampsady pomagają, ale brakuje oficjalnych badań na ten temat – napisał pod zdjęciem. 

Najbardziej zabawne wydaje się zdjęcie, które możecie zobaczyć na dole w galerii. W komentarzach nie brakuje aprobaty fanów, jak również znajomych z show-biznesu m.in.: Cleo i Karoliny Ferenstain-Kraśko.

-Uwielbiam
-True Story-piszą w komentarzach.

Najtańszy sposób na komary

Nie tylko Marcin Prokop ma problem z komarami, a tyczy się to chyba wszystkich, którzy lubią spędzać wolny czas na zewnątrz. W sklepach nie brakuje różnego rodzaju specyfików, które mają odstraszać od nas nachalne owady. Te niestety nie zawsze pomaga, jednak jest pewien sposób, który może nam pomóc. Co więcej, jest to najtańsza metoda, bo kosztować nas może jedynie 28 groszy!

Według ustaleń dziennikarzy Super Expressu świetnym patentem na komary jest cukier waniliowy, którego jedna małą torebkę znaleźli w hipermarkecie w cenie zaledwie 28 groszy. Wystarczy rozsypać torebkę na meblach, podłodze lub parapecie. Komary nie lubią jego aromatu, podobnie jak i mięty oraz cytryny czy lawendy. Nie bójcie się, że cukier przyciągnie mrówki, bo zapach cukru wanilinowego także je odstrasza. Sprawdzicie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcin Prokop
instagram.com/marcin_prokop_tvn

Zdjęcie, które rozbawiło Internautów.

Marcin Prokop
instagram.com/marcin_prokop_tvn

Marcin Prokop od ponad 10 lat wraz z Szymonem Hołownią prowadzą Mam Talent.

Marcin Prokop
Dzień Dobry TVN

Z Dorotą Wellman tworzą świetny duet prowadząc program Dzień Dobry TVN

ZOBACZ TEŻ:

  1. 39-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! „Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia”
  2. Ile lat ma Agata Duda? Pierwsza Dama wygląda zdecydowanie młodziej
  3. Jakie wykształcenie ma Jolanta Kwaśniewska? Ukończyła prestiżowe studia
  4. Pojawił się zwiastun nowego serialu TVN. „39 i pół tygodnia” powtórzy sukces poprzednika?
  5. Majka Jeżowska była żoną Toma Logana przez kilkanaście lat. „Był cudownym przyjacielem”
Poprzedni artykułDorota Szelągowska – MĄŻ, DZIECI, PROJEKTY, WIEK, FRYZURA
Następny artykułMama Mateusza Damięckiego zawsze stała za nim murem. „Była twarda”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.