Marcin Prokop w młodości wyglądał zupełnie inaczej! Trzeba przyznać, że w ciągu kilkunastu lat prowadzący Dzień Dobry TVN bardzo się zmienił. Niedawno dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało skrajne emocje. Dlaczego?

Młodszy brat Marcina Prokopa obchodził wczoraj urodziny. Z tej okazji dziennikarz opublikował ich wspólne zdjęcie sprzed lat i publicznie złożył/oficjalnie złożył życzenia bratu. Wielbiciele gwiazdora TVN dołączyli się do życzeń, ale równie ochoczo komentowali fryzurę samego Prokopa. Okazuje się, że Marcin Prokop w młodości miał długie włosy. Jak wyglądał?

Jak wyglądał Marcin Prokop w młodości?

Zdjęcie z młodszym bratem wywołało ogromne poruszenie wśród fanów dziennikarza. Cyberprzestrzenna pocztówka z przeszłości była żywo komentowana przez internautów, którzy podzielili się na dwie grupy. Jedni zazdrościli mu bujnej czupryny, inni z kolei napisali, że wygląda jak Mikołaj Kopernik lub członek zespołu Backstreet Boys:

– Pan Marcin – zdecydowanie jak wino ???? – napisał jeden z fanów.

– Mnie tam się Marcin podoba taki wiotki i długowłosy)))) Z brata pewno też wyrósł fajny ktoś???????????? – możemy przeczytać na Instagramie Prokopa.

Marcin Prokop w młodości wyglądał jak muzyk z lat osiemdziesiątych

Fani zasugerowali, że obecnie dziennikarz wygląda zdecydowanie lepie i czas służy na jego korzyść. Niektórzy uznali, że dziennikarz obecnie wygląda najlepiej i jest jak wino — im starszy, tym lepszy. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Wśród licznych głosów mogliśmy zauważyć żartobliwy ton. Jeden z internautów napisał:

–Jezu Prokop Ty to byłeś wybrykiem natury ???? – możemy przeczytać.

Wierzymy, że autor komentarza nie chciał obrazić Marcina Prokopa. 🙂 Dziennikarz kilkanaście lat temu miał długie i bujne włosy, które z pewnością zwracały uwagę otoczenia.

Jak myślicie, czy czas służy na korzyść dziennikarza?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcin prokop w młodości
instagram.com @marcin_prokop_oficjalny

Marcin Prokop uznawany jest za jednego z najzdolniejszych dziennikarzy. Zachwyca inteligencją, urokiem osobistym i niezarównaną charyzmą.

marcin prokop w młodości
instagram.com @marcin_prokop_oficjalny

Dziennikarz na swoim Instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia sprzed lat. Fani uważają, że obecnie wygląda najlepiej i jest jak wino — im starszy, tym lepszy. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

marcin prokop w młodości
instagram.com @marcin_prokop_oficjalny

Chociaż dziennikarz często publikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, prywatność jest dla niego świętością i pilnie jej strzeże.

marcin prokop w młodości
instagram.com @marcin_prokop_oficjalny

Jak myślicie, czy czas służy na korzyść dziennikarza?

marcin prokop w młodości
instagram.com @marcin_prokop_oficjalny

Zdjęcie z młodszym bratem wywołało ogromne poruszenie wśród fanów dziennikarza. Jedni zazdroszczą mu bujnej czupryny, inni z kolei uważają, że wygląda jak Mikołaj Kopernik lub członek zespołu Backstreet Boys.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nie uwierzycie, gdzie się poznali
  2. Roksana Węgiel z chłopakiem. Młoda wokalistka pokazała zdjęcia
  3. Mąż Kory opowiedział o jej ostatnich dniach: „Ona już właściwie nie mówiła”
  4. Polka stworzyła rewolucyjną protezę piersi 3D dla kobiet po mastektomii