Marcin Prokop w młodości wyglądał zupełnie inaczej! Trzeba przyznać, że w ciągu kilkunastu lat prowadzący Dzień Dobry TVN bardzo się zmienił. Niedawno dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało skrajne emocje. Dlaczego?

Młodszy brat Marcina Prokopa obchodził wczoraj urodziny. Z tej okazji dziennikarz opublikował ich wspólne zdjęcie sprzed lat i publicznie złożył/oficjalnie złożył życzenia bratu. Wielbiciele gwiazdora TVN dołączyli się do życzeń, ale równie ochoczo komentowali fryzurę samego Prokopa. Okazuje się, że Marcin Prokop w młodości miał długie włosy. Jak wyglądał?

Jak wyglądał Marcin Prokop w młodości? 

Zdjęcie z młodszym bratem wywołało ogromne poruszenie wśród fanów dziennikarza. Cyberprzestrzenna pocztówka z przeszłości była żywo komentowana przez internautów, którzy podzielili się na dwie grupy. Jedni zazdrościli mu bujnej czupryny, inni z kolei napisali, że wygląda jak Mikołaj Kopernik lub członek zespołu Backstreet Boys:

– Pan Marcin – zdecydowanie jak wino ???? – napisał jeden z fanów. 

– Mnie tam się Marcin podoba taki wiotki i długowłosy)))) Z brata pewno też wyrósł fajny ktoś???????????? – możemy przeczytać na Instagramie Prokopa.

Marcin Prokop w młodości wyglądał jak muzyk z lat osiemdziesiątych

Fani zasugerowali, że obecnie dziennikarz wygląda zdecydowanie lepie i czas służy na jego korzyść. Niektórzy uznali, że dziennikarz obecnie wygląda najlepiej i jest jak wino — im starszy, tym lepszy. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Wśród licznych głosów mogliśmy zauważyć żartobliwy ton. Jeden z internautów napisał: 

–Jezu Prokop Ty to byłeś wybrykiem natury ???? – możemy przeczytać. 

Wierzymy, że autor komentarza nie chciał obrazić Marcina Prokopa. 🙂 Dziennikarz kilkanaście lat temu miał długie i bujne włosy, które z pewnością zwracały uwagę otoczenia. 

Jak myślicie, czy czas służy na korzyść dziennikarza? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcin prokop w młodości
instagram.com @marcin_prokop_oficjalny

Marcin Prokop uznawany jest za jednego z najzdolniejszych dziennikarzy. Zachwyca inteligencją, urokiem osobistym i niezarównaną charyzmą. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWaga Joanny Liszowskiej ciekawi wszystkich. Ma kształty bogini!
Następny artykułJeden z uczestników Tańca z Gwiazdami wziął udział w odważnej sesji. Pokazał się nago!