Marcin Prokop opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widnieje zasłonięta wyplatanką Dorota Wellman. Dziennikarza wprost zamurowało na jej widok. Internauci byli zachwyceni wyrobem prezenterki, co dali do zrozumienia w zamieszczanych komentarzach.

Dorota Wellman i Marcin Prokop to bezapelacyjnie jedna z najbardziej lubianych par prezenterskich w Polsce. Ich humor znają wszyscy fani „Dzień Dobry TVN”. Teraz już wiadomo, co zdarza się dziennikarce robić za kulisami programu.

Dorota Wellman poza kamerami „Dzień Dobry TVN”

Zdjęcie, o którym mowa pojawiło się na Instagramie wysokiego dziennikarza wczoraj, tj. w sobotę, 2 października. Dorota Wellman pozuje na nim w kolorowej sukience, zasłonięta piękną wyplatanką, którą jest koronkowy łapacz snów. Sytuacja na tyle zamurowała Marcina Prokopa, że postanowił dopisać do fotki jedynie:

Cioteczka coś plecie – czytamy.

Jak zwykle sympatyczna atmosfera i humor przyciągnął widzów przed telewizory, którzy wyrazili swój zachwyt w zamieszczanych komentarzach pod zdjęciem. Wszyscy docenili poczucie humoru Prokopa i dodali, że bardzo lubią jego duet z Dorotą Wellman.

No niby plecie, ale mądrze gada. Świetny wpis.

Teraz w weekendy mogę was oglądać w DDTVN, bo w tygodniu od 6 do 14:30 w robocie. Świetne są odcinki z Waszym udziałem.

Pięknie uplecione – piszą zachwyceni internauci.

A wy, jak oceniacie pracę duetu Wellman-Prokop?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sen o śmierci bliskiej osoby. Mało kto zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę oznacza
  2. Dziennikarz Polsatu nie wiedział, że jest już na antenie. Zaliczył wielką wpadkę
  3. Zasiewska wysyłała wstrząsające wiadomości do Koterskiego. Prawda wyszła na jaw

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl