Marcin Prokop: wzrost gwiazdy TVN zadziwia! Dziennikarz jest niesamowicie wysoki — mógłby zostać zawodowym koszykarzem! Można to szczególnie zauważyć, gdy u jego boku pojawi się ktoś o przeciętnym wzroście. 

Dziennikarz znany jest nie tylko ze swojej charyzmy i  bezbłędnego poczucia humoru. Wyróżnia go jeszcze jedna cecha — jest niesamowicie wysoki! Marcin Prokop: wzrost potraktował jak swoją cechę rozpoznawczą — w końcu nie da się nic poradzić na tak imponujące wymiary! Zobacz zdjęcia dziennikarza i sprawdź, jak sam odnosi się do swojego wzrostu.

Marcin Prokop: wzrost

Prowadzący Dzień Dobry TVN jest bez wątpienia jedną z najwyższych gwiazd w polskim show-biznesie. Widać to choćby po tym, jak wyglądają przy nim inne osobistości, często kojarzone z wysokim wzrostem! Przy Prokopie nikt jednak nie ma szansy się wyróżnić. Ile wzrostu ma Marcin Prokop? Prezenter może poszczycić się ponad dwoma metrami wzrostu. Dokładny wzrost Prokopa wynosi 206 centymetrów. Nic dziwnego, że dziennikarz tak się wyróżnia na tle innych!

Ile wzrostu ma Marcin Prokop?

Przy takim wzroście Marcin Prokop mógłby z powodzeniem wstąpić do NBA — przeciętny wzrost zawodników wynosi 201 cm. Dziennikarz jednak prawdopodobnie zostanie przy swoim zawodzie, w którym jak się okazuje, nietypowe wymiary mogą być przeszkodą! Jakiś czas temu głośno było o sytuacji, która oburzyła wielu fanów Prokopa. Prezenter często zajmuje się konferansjerką i prowadzeniem imprez. Rozmaite firmy zatrudniają Prokopa do bycia gospodarzem dużych imprez. Nie wszyscy jednak są w stanie przeboleć jego wzrost! Kilka lat temu w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN Dorota Wellman podzieliła się z widzami zabawną anegdotą. Dziennikarka zdradziła, że zdarzyła się sytuacja, w której odmówiono Prokopowi prowadzenia dużej imprezy, właśnie ze względu na wzrost gwiazdy.

— Pamiętasz, była kiedyś taka sytuacja, że mieliśmy prowadzić razem imprezę. I pan organizujący to wydarzenie powiedział, że Prokopa nie chce, bo jest za wysoki i on się będzie przy nim źle czuł — opowiedziała rozbawiona Wellman.

Żarty ze wzrostu

Żarty ze wzrostu prezentera zdarzają się na porządku dziennym! Wielu kolegów po fachu wypowiadało się o wzroście Marcina Prokopa. Dorota Wellman, połowa tego zgranego dziennikarskiego duetu wielokrotnie żartowała z różnicy wzrostu swojego i Marcina. Parę dziennikarzy dzieli bowiem aż 41 centymetrów! W wywiadzie dla lukebook.pl dziennikarka opowiadała kiedyś o tym, jak ludziom wydaje się, że ona i Prokop mogliby być parą. Nie omieszkała nawiązać do wzrostu swojego kolegi: 

— Pani w hotelu w Gdyni dała nam klucz, mówiąc: Mam dla Państwa bardzo piękny pokój z widokiem. Jedno łóżko. Tylko ta pani nie przypuszczała, że po pierwsze potrzebujemy dwóch, a po drugie Marcin na łóżku małżeńskim śpi w poprzek, bo inaczej się nie zmieści.

Marcin Prokop: wzrost gwiazdy TVN od lat jest tematem wielu anegdotek wymienianych między jego kolegami po fachu. Nie tylko Dorota Wellman wypowiada się o jego wymiarach!

Pod Prokopem

Marcin Prokop prowadził kiedyś program MTV razem z Beatą Sadowską. Dryblas dryblujący żartami tak dowcipnie nazywała go koleżanka z pracy. Jak podaje plotek.pl, prezenterka żartowała także kiedyś, że gdy nie może się znaleźć ze znajomymi na imprezie, dzwonią do siebie i umawiają się „Pod Prokopem”. Dziennikarz musi mieć do siebie naprawdę spory dystans, w końcu ciężko nie zwracać uwagi na kogoś o tak wysokim wzroście!

Jakiś czas temu sama Maryla Rodowicz wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje z Prokopem. Piosenkarka napisała pod postem: Marcin Prokop mnie poniża w Ustce.

Różnica wzrostu jest naprawdę widoczna — dziennikarza i wokalistkę dzieli bowiem ponad 40 centymetrów wzrostu! Prokop jednak musi być do tego przyzwyczajony — w końcu nawet jego żona, filigranowa Maria Prażuch-Prokop, mierzy jedynie 160 centymetrów. Partnerka dziennikarza ma dość przeciętny wzrost — jednak przy swoim mężu wydaje się naprawdę malutka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcin prokop: wzrost
instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Marcin Prokop słynie ze swoich imponujących wymiarów.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTarot na dziś. Co cię czeka w dniu obecnym?
Następny artykułAnna Milewska i Andrzej Zawada. Historia pełna miłości, zdrad i niespodziewanej śmierci
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.