Marcin Szymański zamienił filmy dla dorosłych na nożyczki? Niezwykła historia fryzjera gwiazd jest bardzo inspirująca. Mimo że jego przeszłość nie należała do najłatwiejszych, dziś Szymański spełnia się w tym, co kocha.

Marcin Szymański zasłynął występem w polsatowskim programie Fabryka Gwiazd. Sam format nie przetrwał i został zdjęty z anteny po pierwszym sezonie, jednak o mężczyźnie zrobiło się głośno. W programie przyznał się, że niegdyś występował w filmach porno. Choć wtedy było to dla niego trudne wyznanie, dziś cieszy się życiem i ma za sobą pasmo sukcesów. Kim jest Marcin Szymański, fryzjer gwiazd?

Marcin Szymański: kim jest?

Dziś spełnia się w ukochanym zawodzie, kilka lat temu jego historią żyła cała Polska. Poznajcie Marcina Szymańskiego, który udowodnił, że przeszłość nie definiuje człowieka. Poznaliśmy go w programie Fabryka Gwiazd, emitowanym w 2008 roku. Produkcja Polsatu nie odniosła sukcesu i została zdjęta z anteny po pierwszym sezonie, Szymański był jednak uczestnikiem, który wyróżnił się na tle innych. W trakcie emisji programu wyszło na jaw, że fryzjer w przeszłości występował w gejowskich filmach dla dorosłych. Akcja nazwana przez media wdzięcznym terminem Afera fryzjera była naprawdę gorącym tematem w polskim show-biznesie. Kiedy jego przeszłość wyszła na jaw, mężczyzna nie krył zmieszania i wstydu:

– To było pięć lat temu. Popełniłem wielki błąd, którego strasznie żałuję. Moi rodzice wybaczyli mi to… Bardzo was proszę: nie osądzajcie mnie po tym, jakim byłem kiedyś człowiekiem. Wybaczcie mi! – powiedział w programie.

Co dziś robi Marcin Szymański?

Trudno uwierzyć, że kariera w filmach dla dorosłych jeszcze 10 lat temu była w stanie wywołać takie emocje. Dziś podobne tematy traktuje się odrobinę inaczej, w 2008 roku przeszłość fryzjera wzbudziła jednak niemałe kontrowersje. Co robi Marcin Szymański dziś? Na zdjęciach ciężko go rozpoznać!

W programie oglądaliśmy go jako krótkowłosego przystojniaka, przez lata jednak Marcin eksperymentował ze swoim wyglądem. Ma zarost i dłuższe włosy, które miały już chyba wszystkie możliwe kolory! Fryzjerstwo nadal jest jego pasją i prowadzi własny salon Kuchnia Fryzjera. Choć sam wycofał się z show-biznesu, często pracuje z gwiazdami i stylizuje ich fryzury. Nie porzucił także całkowicie muzyki – przez kilka lat odnosił duże sukcesy w tańcu towarzyskim. Dziś jednak Marcin Szymański skupia się przede wszystkim na fryzjerstwie. Jego historia z pewnością jest inspiracją dla wielu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcin szymański
instagram.com/marcinlutz

Dziś Marcin Szymański jest niemal nie do poznania.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBeata Kozidrak w odważnej stylizacji. W takim wydaniu dawno nikt jej nie widział
Następny artykułBożena Marki to tragiczna gwiazda TVP. Jedno wystąpienie zmieniło jej życie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.