Marek Migalski i była partnerka Kamila Durczoka, Julia Oleś są razem? Jak podaje portal pudelek.pl, wiele na to wskazuje! Mimo że jest od niej starszy o 21 lat, najwyraźniej różnica wieku nie stanowi żadnej przeszkody dla miłości. Chociaż próbowali ukrywać, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, nie umknęli spostrzegawczym internautom! 

Ta wiadomość zelektryzowała media plotkarskie w całej Polsce. Czyżby dawna miłość Kamila Durczoka znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny? Fani nie mają wątpliwości, że Marek Migalski i śliczna blondynka właśnie spędzają czas razem! Mimo że parę dzieli niemała różnica wieku, raczej nie sprawia im to problemów. Zakochani potwierdzili, że naprawdę połączyło ich coś więcej niż przyjaźń? A może zdecydowali się zaprzeczyć doniesieniom medialnym? Chociaż starali się zachować dyskrecję, popełnili JEDEN BŁĄD, który wszystko zaprzepaścił. 

Marek Migalski i Julia Oleś są razem?

Całe zamieszanie wokół relacji, jakie łączą Marka Migalskiego i Julię Oleś, wybuchło, gdy oboje opublikowali zdjęcia z urlopu. Co najciekawsze ani na Instagranie Kamila Durczoka, ani w social mediach Migalskiego nie ma żadnych wspólnych zdjęć. Jednak internauci zwrócili uwagę na pewne znaczące szczegóły, które zaprowadziły ich na trop zakochanych.

Jak podaje portal pudelek.pl, zarówno Marek Migalski i Julia Oleś spędzają czasy na greckiej wyspie Santorini. Zdaniem internautów, którzy szczegółowo przeanalizowali fotografie, oboje spędzają czas w łudząco podobnych lokacjach. M.in. nieomal jednocześnie pochwalili się na Instastory zdjęciami z tej samej restauracji, a na kilku ujęciach wykonanych przez Migalskiego widać dłoń jakiejś młodej kobiety. 

Czy dowody przytoczone przez fanów i dziennikarzy rzeczywiście świadczą o tym, że była partnerka Kamila Durczoka oraz polityk spędzają czas razem? Nie da się ukryć, że przedstawione dowody naprawdę dają do myślenia. Sami bohaterowie całego zamieszania na razie nie zdecydowali się ustosunkować do pogłosek. 

Kim jest Marek Migalski?

Marek Migalski jest polskim nauczycielem akademickim, publicystą, pisarzem i politologiem. Pełnił funkcję posła Europarlamentu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie pozostaje związany z ugrupowaniem Polska Razem.

Jeszcze na początku ubiegłego roku portal radiozet.pl podawał, że Marek Migalski spotyka się z 27-letnią studentką o imieniu Aleksandra. Urocza brunetka miała udać się z mężczyzną w długą egzotyczną podróż, a zdjęcia ze wspólnej wyprawy regularnie pojawiały się w social mediach pary. Jednak najwyraźniej ten związek należy już do przeszłości.

Myślicie, że Marek Migalski i Julia Oleś rzeczywiście są parą? Na razie pozostaje nam tylko czekać, aż sami zdecydują się potwierdzić lub zaprzeczyć doniesieniom. 

ZOBACZ ZDJĘCIA MARKA MIGALSKIEGO I JULII OLEŚ:

marek migalski
fot. instagram.com @marek.migalski

Julia Oleś i Marek Migalski są parą? Wiele na to wskazuje. 

marek migalski
fot. instagram.com @fabjulus

Internauci dopatrzyli się, że oboje spędzają czas w tych samych lokalizacjach. 

marek migalski
fot. instagram.com @marek.migalski

Zarówno Marek Migalski, jak i Julia Oleś przebywają obecnie na greckiej wyspie Santorini. 

marek migalski
fot. instagram.com @marek.migalski

Myślicie, że polityk rzeczywiście stracił głowę dla byłej partnerki Kamila Durczoka?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł”Euforia” to nowy serial HBO, który wywołał skandal już w dniu premiery. O czym jest?
Następny artykułImieniny Elżbiety. Ile razy w ciągu roku Elżbieta obchodzi imieniny?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.