Marek Niedźwiecki wystosował ważną prośbę. Oczekuję od wezwanych oficjalnych przeprosin oraz przekazania kwoty 10 tys. złotych na rzecz lekarzy walczących z pandemią – poinformował dziennikarz. Choć dyrektor Trójki przeprosił Niedźwieckiego, Polskie Radio, Tomasz Kowalczewski, Agnieszka Kamińska i Telewizja Polska wciąż milczą, a mecenas prezentera zapowiada złożenie pozwu w najbliższym czasie.

Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, przeprosiny dyrektora radiowej Trójki nie sprawią, że Marek Niedźwiecki wróci do radia. Mecenas dziennikarza Maciej Ślusarek poinformował, że w najbliższym czasie zostaną złożone pozwy sądowe przeciw Polskiemu Radiu i Telewizji Polskiej. 
 
 
 
Marek Niedźwiecki oczekuje przeprosin
 
Marek Niedźwiecki 21 maja wystosował list do władz Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Dziennikarz domaga się sprawiedliwości i zadośćuczynienia.
 
Złożyłem dziś wezwanie przedprocesowe do władz Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Robię to nie tylko dla siebie, ale też dla Słuchaczy, bo stworzyliśmy wspólnie coś wyjątkowego. Oczekuję od wezwanych oficjalnych przeprosin oraz przekazania kwoty 10 tys. złotych na rzecz lekarzy walczących z pandemią – poinformował dziennikarz.
 
Choć dyrektor radia 29 maja odczytał na antenie przeprosiny, reszta wciąż milczy. 
 
 
Jako dyrektor radiowej Trójki przepraszam pana Marka Niedźwieckiego za formułowanie przez dyrekcję pod jego adresem całkowicie nieuprawnionych i bezzasadnych zarzutów o rzekomych niewłaściwych działaniach przy Liście Przebojów Programu Trzeciego – powiedział Kuba Strzyczkowski na antenie Polskiego Radia.
 
Oświadczam, że żadnych takich niewłaściwych działań nie było i bardzo przepraszam pana Marka Niedźwieckiego za zaistniałą sytuację – dodał.
 
Sprawę skomentował mecenas dziennikarza, który zapowiedział poważne kroki.
  1. Syn Zenka Martyniuka cały we łzach. Nie jest dobrze, co powiedzą rodzice?
  2. Właśnie ogłoszono ogromne zmiany. Największe zaczną się już 15 czerwca
  3. Kot cię gryzie? Fatalny znak, każdy właściciel powinien wiedzieć, co oznacza

Marek Niedźwiecki chce pozwać Polskie Radio i Telewizję Polską

Doceniamy przeprosiny ze strony Pana Kuby Strzyczkowskiego, w których potwierdza, że nie było żadnych niewłaściwych działań Pana Marka Niedźwieckiego przy Liście Przebojów Programu Trzeciego, to istotny gest – poinformował Wirtualne Media mecenas dziennikarza.

Oczekujemy jednak wciąż przeprosin ze strony Polskiego Radia, pana Tomasza Kowalczewskiego, Pani Agnieszki Kamińskiej oraz Telewizji Polskiej – dodał – To kwestia zasad, nie widzimy przestrzeni na to, by przechodzić do porządku dziennego nad celowym szkalowaniem i szerzeniem nieprawdziwych informacji – wyjaśnił Maciej Ślusarek.

– W przypadku braku reakcji ze strony wymienionych, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w najbliższym czasie złożymy pozew – zapowiedział w oświadczeniu.

Czy wywołani do odpowiedzi odniosą się do tematu? 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Marek niedźwiecki (
Fot. MIREK NOWORYTA/AGENCJA SE MAREK NIEDZWIECKI W SWOJEJ AUDYCJI RADIOWEJ W TROJCE

Marek Niedźwiecki przez lata był związany z radiową Trójką. Po aferze związanej z Listą Przebojów dziennikarz odszedł z rozgłośni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  2. Zabijali ludzi z motorów. Dziesiątki ofiar ataku terrorystycznego. Tragiczne doniesienia z południa
  3. Zwykła moneta z PRL? Tylko pozornie, możesz na niej zarobić fortunę
  4. Mama zauważyła na ciele 7-latki dziwne siniaki. Kiedy zareagowała, było już za późno
  5. Smutna sytuacja Ireny Santor. Wiadomo, do kogo ma największy żal
  6. Tatry. Niespotykana anomalia pogodowa, nagle zapanowała zima i spadł śnieg. Co się dzieje?

źródło: wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułDziś „Dzień Dziecka”. Każde dziecko zasługuje na miłość, niezależnie od koloru skóry i pochodzenia
Następny artykułOd 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.